GwiazdyRobert Lewandowski pokazał zdjęcie z żoną Anną Lewandowską. Zrobiła je 2-letnia Klara

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z żoną Anną Lewandowską. Zrobiła je 2‑letnia Klara

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z żoną Anną Lewandowską. Zrobiła je 2-letnia Klara
Źródło zdjęć: © Getty Images
30.09.2019 08:21

Robert Lewandowski, choć jest jednym z najlepszych piłkarzy świata, nie przekłada kariery nad rodzinę. Napastnik Bayernu Monachium opublikował właśnie zdjęcie z żoną Anną Lewandowską. Zrobiła je córeczka 2-letnia córeczka pary, Klara.

Anna i Robert Lewandowscy uchodzą za jedną z najpiękniejszych polskich par. Od lat pną się po szczeblach kariery i osiągają kolejne sukcesy na polu zawodowym. Nie zapominają jednak o rodzinie. 2-letnia Klara jest dla nich wszystkim – wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które publikują w mediach społecznościowych.

Klara Lewandowska zrobiła zdjęcie rodzicom

Tym razem Lewandowski opublikował urocze zdjęcie z żoną – nie da się ukryć, że są partnerami w każdej dziedzinie życia, a podobieństwo widać nawet w zawartości ich szaf. Jednak to, co przykuwa uwagę, to nie czerwone sportowe bluzy czy przeciwsłoneczne okulary, a osoba za aparatem. Okazuje się, że "team Lewandowskich" – jak wymownie napisał przy zdjęciu piłkarz – sfotografowała sama Klara.

Choć dziewczynka ma dopiero dwa lata, świetnie sobie poradziła z uwiecznieniem rodziców na zdjęciu. Kto wie, być może Lewandowscy właśnie odkryli talent córki?

Kilka miesięcy temu, przy okazji rocznicy ślubu, Lewandowscy udzielili niemieckiej "Gali" wywiadu, w którym opowiedzieli o kulisach wspólnego życia – nieco wylewniej niż dotąd. Odpowiedzieli nawet na pytania o powiększenie rodziny. Trenerka jednoznacznie przyznała, że chce mieć więcej dzieci.

– Nie mamy konkretnego planu – zażartował piłkarz, ucinając plotki – w końcu informacje o rzekomej ciąży Lewej pojawiają się w mediach średnio raz na miesiąc. Na razie para poświęca się wychowaniu Klary. Czy ich rodzina się powiększy? Czas pokaże.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl