Trwa ładowanie...
d2ixjpp

Robert Śmigielski odpowiedział Weronice Rosati. "Niech pokażą nagrania"

Weronika Rosati nie odpuszcza Robertowi Śmigielskiemu, ojcu jej córki Elizabeth. Pudelek opublikował oświadczenie prawnika aktorki, który twierdzi, że istnieją nagrania dokumentujące przemoc ze strony ortopedy. Śmigielski zareagował.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati walczy o córkę
Weronika Rosati walczy o córkę (East News)
d2ixjpp

"Informujemy, iż z posiadanych przez nas nagrań jasno wynika, że Robert Śmigielski stosował wobec Weroniki Rosati przemoc, również, gdy była w ciąży - i że była to zasadnicza przyczyna rozpadu ich związku.Toczy się w tym zakresie postępowanie karne z doniesienia Weroniki Rosati, złożonego po jednym z incydentów z udziałem Roberta Śmigielskiego na początku roku 2019" – pisze w mecenas Tymon Kulczycki w oświadczeniu przesłanemu redakcji Pudelka.

"Równocześnie jako rodzice Elizabeth, których związek się rozpadł, toczą oni spory związane z pokrywaniem kosztów utrzymania Elizabeth (które nie są pokrywane przez Roberta Śmigielskiego w wymiarze przewidzianym przez prawo) oraz związane z wykonywaniem opieki (w związku ze stosowaniem przez Roberta Śmigielskiego przemocy, jego prawa rodzicielskie zostały ograniczone)" – dodaje pełnomocnik Rosati, podkreślając jednocześnie jej zaangażowanie w pomoc kobietom-ofiarom przemocy domowej.

d2ixjpp

Robert Śmigielski odpowiedział Weronice Rosati

Po publikacji oświadczenia, Robert Śmigielski skontaktował się z redakcją WP Kobieta. – Skoro tak, niech pokażą te nagrania – powiedział w rozmowie telefonicznej były partner Weroniki Rosati i ojciec Elizabeth. Ortopeda miał skonsultować się ze swoimi adwokatkami.

d2ixjpp

Zobacz także: Przedstawienie partnera rodzicom. Naukowcy obliczyli, kiedy najlepiej to zrobić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ixjpp

Podziel się opinią

Share
d2ixjpp
d2ixjpp