Trwa ładowanie...

Rok 2018 już niedługo. Pomagamy wybrać kalendarz

Kalendarz to coś, co kupujemy na cały rok. Warto więc dokonać dobrego wyboru. Przedstawiamy cztery modele, które podobają nam się najbardziej. Są zupełnie inne, ale wszystkie zarówno praktyczne, jak i atrakcyjne.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rok 2018 już niedługo. Pomagamy wybrać kalendarz
Źródło: Pixabay.com
d2lj8ze

Dzięki kalendarzowi wiemy, jaki jest dzień i co najważniejsze - kiedy wypada weekend. Używamy go jednak nie tylko do sprawdzenia terminów, bo służy też jako notatnik. Zapisujemy w nim ważne dla as wydarzenia czy codziennie obowiązki. To zabezpieczenie w razie gdyby nasza pamięć na chwilę przestała działać tak jak powinna.

Do 1 stycznia zostało już bardzo mało czasu. Nie ma więc co czekać z zakupem kalendarza. Będzie nam już teraz potrzebny zwłaszcza jeśli mamy już jakieś plany na 2018 roku, które koniecznie musimy zanotować.

W większości domów i biur znajdziemy kalendarz wiszący. Zazwyczaj pokazuje tylko jeden miesiąc na raz, ale niekoniecznie. Na rynku dostępne są atrakcyjne modele, które pozwalają na wybór zdjęcia dołączonego do spisu dat. Niektóre kalendarze mają jedną grafikę inne umożliwiają dedykowanie każdemu miesiącowi innej.

d2lj8ze

I tak na przykład wielbiciele kotów, witając pierwszy dzień każdego miesiąca, będą mogli zmienić zdjęcie zwierzaka.

Możemy też zdecydować się na kalendarz personalizowany. To będzie wymagało od nas jednak wyboru zdjęć. Ale chyba warto poświęcić na to chwilę, by później przez cały rok móc wpatrywać się w ulubione fotografie. Od ciebie zależy też rodzaj czcionki, tła i ułożenia zdjęć.

Co więcej, jest też opcja zamieszczenia na kalendarzu haseł czy clipartów. Dzięki nim będziesz miała poczucie, że to kalendarz tylko dla ciebie. Nie będziesz musiała też później dopisywać, by danej dacie, czy to imieniny babci czy urodziny chłopaka -możesz to zrobić od razu - przy składaniu zamówienia.

d2lj8ze

To wciąż nie koniec. Twój kalendarz nie musi zaczynać się styczniem, a kończyć grudniem. To ty decydujesz, co ma się w nim znaleźć.

Inny niż wiszący

Prawdziwym hitem jest kalendarz w formie magnesu. Do lodówki zaglądamy codziennie, więc wydaje się ona idealnym dla niego miejscem. Jak wygląda? Tu też wszystko zależy od ciebie.

Na koniec coś dla tych, którzy muszą mieć kalendarz zawsze przy sobie. Ten w formie książki wystarczy wrzucić do torebki i wyjąć, kiedy będzie potrzebny. Jego okładka może być wykonana z materiały skóropodobnego, wtedy produkt będzie elegancki,

d2lj8ze

Treść zawarta w kalendarzu może być podana w kilku językach. Jest w nim też rozkład dni na rok poprzedni i kolejny. Ponadto, znajdziemy w nim mapy, informacje o fazach księżyca oraz wschodach i zachodach słońca.

Taki kalendarz to kompendium wiedzy, Pod ręką będziesz miała też adresy ważniejszych instytucji państwowych, ambasad polskich za granicą, numery kierunkowe połączeń telefonicznych w Polsce, numery międzynarodowych połączeń telefonicznych, odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami, odległości między stolicami europejskimi, przydatne informacje dla kierowców, druki wspólnego oświadczenia o zdarzeniu drogowym, tabelę świąt ruchomych, tabelę rozmiarów odzieży i miar obuwia, a także alfabetyczny skorowidz adresowy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2lj8ze

Podziel się opinią

Share
d2lj8ze
d2lj8ze