Trwa ładowanie...
d1ya6hk
Ludzie

Roma Gąsiorowska u Kuby Wojewódzkiego „wiem, że jestem piękną kobietą”.

Roma Gąsiorowska była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Podczas programu promowała swój reżyserski debiut w postaci spektaklu muzycznego, w którym główną rolę gra Piotr Rogucki. Roma zaskoczyła widzów swym szczerym wyznaniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roma Gąsiorowska
Roma Gąsiorowska (https://www.instagram.com/roma_gasiorowska/, Fot: https://www.instagram.com/roma_gasiorowska/)
d1ya6hk

Roma Gąsiorowska u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki już na wstępie programu zasypał Romę Gąsiorowską komplementami, twierdząc, że wygląda i zachowuje się jak prawdziwa kobieta. Stwierdził również, że jest wyjątkowo piękna oraz inteligentna. Przy okazji zadrwił z Moniki Lewczuk stwierdzając, że Roma z pewnością jest on niej mądrzejsza. Monika tydzień wcześniej brała udział w jego programie. Prowadzący nie przebierał w słowach i szydził z Moniki, która była tym faktem mocno zakłopotana.

Nagła popularność Michała Żurawskiego

Mąż Romy Gąsiorowskiej, Michał Żurawski stał się niezwykle popularny po udziale w programie Azja Express. Występuje on teraz w telewizjach śniadaniowych oraz udziela wywiadów do prasy. Ostatnio Michał i Roma udzielali wywiadu do magazynu Viva, w którym Roma stwierdziła, że jej mąż ze swoją urodą i zaletami z pewnością znajdzie młodszą i dużo fajniejszą kobietę. Mimo to, Roma Gąsiorowska przyznała w programie Kuby Wojewódzkiego, że uważa się za ładną kobietę. Stwierdziła, że ma duży dystans do siebie i ma świadomość, że jest piękna. Swego czasu przeżywała fakt, że ludzie pisali o niej, że jest brzydka, czemu jej mąż wielokrotnie zaprzeczał i przekonywał ją, że jest inaczej. Roma stwierdziła: „Bardzo kocham pięknych ludzi. Otaczam się pięknymi ludźmi. Mój mąż jest przepięknym mężczyzną. Czasem zapominam, że jestem osobą publiczną i nie mam zasłon w oknach, a mieszkamy na parterze i mamy podglądaczy, serio. Więc pewnie parę razy ktoś trafił na różne intymne momenty”.

Wyznanie Romy spotkało się z różnorodnym odbiorem. Niektórzy pochwalają dystans Romy Gąsiorowskiej do siebie, inni krytykują za nadmierne samouwielbienie. Czyżby Romie chodziło tylko o piękno zewnętrzne? Jest ona człowiekiem o wielu talentach. W programie Kuby Wojewódzkiego dała się poznać jako świetna piosenkarka, czym zaskoczyła widzów. To, czy Roma Gąsiorowska jest piękną kobietą, to z pewnością rzecz gustu. Nie da się jednak zaprzeczyć, że ma piękny umysł i jest wybitnie utalentowaną osobą.

Get the look

d1ya6hk

Podziel się opinią

Share

d1ya6hk

d1ya6hk