Trwa ładowanie...
d1qlx2s

Romain Zago oświadczył się swojej dziewczynie. Zrobił to w bardzo nietypowy sposób

Były mąż Joanny Krupy, Romain Zago, właśnie oświadczył się swojej partnerce. Zrobił to w taki sposób, że jego dziewczyna do samego końca nie wiedziała, co ukochany dla niej zaplanował.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Romain Zago i Joanna Krupa byli małżeństwem od 2013 do 2017 r.
Romain Zago i Joanna Krupa byli małżeństwem od 2013 do 2017 r. (ONS.pl, Fot: AFF)
d1qlx2s

Carolina Delgado, która już niedługo zostanie panią Zago, pochwaliła się filmem z zaręczyn na swoim profilu w mediach społecznościowych. Wielu internautów twierdzi, że młoda organizatorka przyjęć jest uderzająco podobna do poprzedniej żony Romaina, Joanny Krupy. Trzeba przyznać, że obie panie prezentują się olśniewająco, miały także okazję się poznać. Krupa skomentowała nawet związek swojego byłego męża w rozmowie z "Faktem" kilka tygodni temu.

- Zawsze będę go wspierać - przyznała modelka. - Chcę, by znalazł kobietę, z którą spędzi resztę życia. Carolina jest dobrym człowiekiem.

d1qlx2s

Dzisiaj Joanna jest szczęśliwą żoną, a z Romainem łączą ją przyjacielkie stosunki.

Zago wykazał się dużą kreatywnością przy wymyślaniu sposobu, w jaki oświadczy się swojej przyszłej żonie, Delgado. Zaangażował do tego dwójkę funkcjonariuszy i początkowo wystraszył swoją narzeczoną. Na szczęście powiedziała "tak"!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1qlx2s

Podziel się opinią

Share
d1qlx2s
d1qlx2s