Trwa ładowanie...
romain zago

Romain Zago oświadczył się swojej dziewczynie. Zrobił to w bardzo nietypowy sposób

Były mąż Joanny Krupy, Romain Zago, właśnie oświadczył się swojej partnerce. Zrobił to w taki sposób, że jego dziewczyna do samego końca nie wiedziała, co ukochany dla niej zaplanował.

Share
Romain Zago oświadczył się swojej dziewczynie. Zrobił to w bardzo nietypowy sposób
Źródło: ONS.pl, fot: AFF
d2v6cub

Carolina Delgado, która już niedługo zostanie panią Zago, pochwaliła się filmem z zaręczyn na swoim profilu w mediach społecznościowych. Wielu internautów twierdzi, że młoda organizatorka przyjęć jest uderzająco podobna do poprzedniej żony Romaina, Joanny Krupy. Trzeba przyznać, że obie panie prezentują się olśniewająco, miały także okazję się poznać. Krupa skomentowała nawet związek swojego byłego męża w rozmowie z "Faktem" kilka tygodni temu.

- Zawsze będę go wspierać - przyznała modelka. - Chcę, by znalazł kobietę, z którą spędzi resztę życia. Carolina jest dobrym człowiekiem.

d2v6cub

Dzisiaj Joanna jest szczęśliwą żoną, a z Romainem łączą ją przyjacielkie stosunki.

Zago wykazał się dużą kreatywnością przy wymyślaniu sposobu, w jaki oświadczy się swojej przyszłej żonie, Delgado. Zaangażował do tego dwójkę funkcjonariuszy i początkowo wystraszył swoją narzeczoną. Na szczęście powiedziała "tak"!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v6cub

Podziel się opinią

Share
d2v6cub
d2v6cub