Trwa ładowanie...

Rupert Sanders i Liberty Ross po rozwodzie

Dwa lata po tym jak Rupert Sanders został przyłapany na romansie z gwiazdą wyreżyserowanego przez siebie filmu, "Królewna Śnieżka i Łowca", sfinalizował swoje małżeństwo.

Rupert Sanders i Liberty Ross po rozwodzieŹródło: AFP
dye8b7y

Dwa lata po tym jak Rupert Sanders został przyłapany na romansie z gwiazdą wyreżyserowanego przez siebie filmu, "Królewna Śnieżka i Łowca", sfinalizował swoje małżeństwo.43-letni reżyser, który związał się na moment z 24-letnią Kristen Stewart, wówczas również żyjącą w związku z innym partnerem, Robertem Pattinsonem, słono przypłacił za zdradę. Nie udało mu się uratować małżeństwa z aktorką i modelką Liberty Ross.

Na mocy postanowienia sądu z Los Angeles, 35-letnia była żona brytyjskiego reżysera otrzymała dom w Los Angeles oraz mieszkanie w Londynie, a także 15 procent wpływów z każdego filmu wyreżyserowanego przez Ruperta Sandersa oraz połowę tantiem, jakie brytyjski reżyser otrzyma za "Królewnę Śnieżkę i Łowcę".

Co więcej, Ross będzie otrzymywać 25 tysięcy dolarów alimentów miesięcznie aż do czerwca 2018 roku lub do momentu aż ponownie wyjdzie za mąż. Para będzie dzielić opiekę na dziećmi, 9-letnią Skylą i 7-letnim Tennysonem. Ross dodatkowo będzie otrzymywać 14 tysięcy dolarów miesięcznie na dzieci.

dye8b7y

Przypomnijmy, że Ross i Sanders rozstali się w 2012 roku, kiedy to brukową prasę obiegły zdjęcia przytulających się brytyjskiego reżysera i hollywoodzkiej gwiazdy. Aktorka, która w "Królewnie Śnieżce i Łowcy" zagrała matkę głównej bohaterki, w styczniu 2013 roku wystąpiła o rozwód.

(Megafon.pl/ma)

dye8b7y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dye8b7y