Są chorobliwie zazdrosne. Lista znaków zodiaku

wściekła kobieta
wściekła kobieta

23.06.2023 14:44, aktual.: 23.06.2023 17:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie ufają, tylko wolą sprawdzić. Gdy bardzo im na kimś zależy tracą nad sobą kontrolę. Najbardziej na świecie nie znoszą konkurencji, dlatego lepiej, żeby nie zobaczyły cię z koleżanką… Urządzą ci piekło na ziemi!

Niektórzy uważają, że zazdrość sprzyja miłości. Dodaje odrobiny pikanterii oraz gwarancję, że uczucia są gorące, a stawka wysoka. Zwolennicy tej teorii najwyraźniej nie spotkali żadnej z trzech najbardziej zazdrosnych kobiet zodiaku. Gdy poczują się zagrożone w związku, wpadają w szał. Nie poprzestaną na awanturze, potrafią się zemścić na wiarołomnym parterze w taki sposób, że zapamięta tę nauczkę na długo.

Pani Rak chce być w twoim życiu najważniejsza

Romantyczne panie urodzone w znaku Raka marzą o wielkiej miłości aż do grobowej deski. Chciałyby poznać tego jednego wyjątkowego człowieka, z którym spędzą całe życie. Nie ukrywają swoich intencji ani tego, że szukają wyłącznie poważnego związku. Na początku nie zdradzają jednak tego, jak bardzo potrafią być zazdrosne.

Pani Rak chce być najważniejszą kobietą w życiu swojego mężczyzny, dlatego źle znosi jego kontakty z koleżankami, współpracowniczkami albo nawet członkiniami rodziny. Wypomni mu każde takie spotkanie i zażąda wyjaśnień. Przejrzy telefon i niech niebiosa mają go w opiece, jeśli znajdzie tam coś niepokojącego. Pani Rak z równą ochotą urządzi awanturę, jak też zagra na emocjach partnera lub weźmie go na litość i łzy. Nie cofnie się przed niczym, aby pozbyć się konkurencji i odzyskać pełnię uwagi ukochanego.

Pani Lwica walczy do upadłego

Kobiety urodzone w tym znaku są charyzmatyczne, silne i zdecydowane. Nie zakochują się łatwo, szukają odpowiedniego partnera, w którym dostrzegają potencjał. W fazie zalotów doceniają konkurencję – jeżeli kandydat ma powodzenie, to znaczy, że jest wartościowy, a Lwica ma o co walczyć. I będzie walczyć do upadłego, bo uwielbia wyzwania.

Pani Lew w związku jest zaborcza. Ma wysokie poczucie własnej wartości i jest przyzwyczajona do tego, że zwykle znajduje się w centrum uwagi. Takiego samego uwielbienia oczekuje od partnera. A chociaż trudno jej sobie wyobrazić, aby ukochany wolał kogoś innego od niej, nie zawsze potrafi wyzwolić się od podejrzeń. Sceny zazdrości w wykonaniu Lwicy to coś, co pamięta się przez resztę życia. Lepiej więcej nie dawać jej powodów do zazdrości. Skrzywdzona Lwica będzie się mścić!

Pani Wodnik ceni wolność… ale tylko swoją

Osoby urodzone w znaku Wodnika słusznie wychodzą za otwarte, niezależne i wyzwolone. Wolność jest dla nich najwyższą wartością, dlatego nie zawsze szukają konwencjonalnego związku. Są skłonne rozważyć różne możliwości. Kobiety urodzone w tym znaku chętnie będą opowiadać o tym, że chcą zachować osobistą wolność, ale…

Nie dotyczy to ich partnerów. Gdy Wodniczka naprawdę się zakocha, chciałaby spędzać każdą chwilę za swoim partnerem. Toczyć długie dyskusje, poznawać go dogłębnie i cieszyć się przyjemnościami we dwoje. Jeśli partner nie jest równie zaangażowany, pani Wodnik zaczyna podejrzewać najgorsze i budzi się w niej zazdrość. Zaczyna analizować każde jego słowo i gest, wszędzie dopatrując się złowróżbny znaków, a później zaczynają się pretensje i awantury. Jeśli partner raz straci jej zaufanie, trudno będzie im odbudować relację.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)