Blisko ludziSalma Hayek w naturalnym wydaniu. Trudno uwierzyć, ile ma lat

Salma Hayek w naturalnym wydaniu. Trudno uwierzyć, ile ma lat

Salma Hayek w naturalnym wydaniu. Trudno uwierzyć, ile ma lat
Źródło zdjęć: © Getty Images
04.07.2020 12:39, aktualizacja: 04.07.2020 13:35

Salma Hayek nie należy do gwiazd, które nie pokażą się bez grubej warstwy makijażu i idealnej stylizacji. Mimo upływu czasu wciąż zachwyca naturalną urodą.

Salma Hayek zasłynęła, jako jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie. Meksykańska piękność posiada gęste, ciemne włosy, wyraziste rysy twarzy i promuje naturalność. Chociaż w tym roku skończyła 53 lata, patrząc na jej zdjęcia aż trudno w to uwierzyć.

Salma Hayek pokazała się bez makijażu

Salma Hayek nie jest typem osoby, która ślepo podąża za trendami i stawia na nienaganny wizerunek. Chętnie pokazuje się fanom w naturalnej odsłonie i nie wstydzi się drobnych mankamentów czy naturalnego procesu starzenia. Mimo upływu lat jej uroda wciąż zachwyca. Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, wygląda jak dwudziestolatka, choć nie użyła żadnego filtra i nie nałożyła makijażu.

Musimy przyznać, że cera 53-letniej gwiazdy jest w doskonałej kondycji. Wygląda na zadbaną i odżywioną. Aktorka nie ma też sińców pod oczami ani większych zmarszczek.

Fanów dosłownie oczarowało jej najnowsze zdjęcie.

"Piękna", "Jesteś królową!", "Jesteś naturalnie piękna", "Z makijażem czy bez wyglądasz olśniewająco" – komentowali zachwyceni.