Trwa ładowanie...

Salon manicure w Twoim domu. Wystarczy jeden przedmiot

Lampa domowa po paznokci hybrydowych, czy żelowych nie może odbiegać jakością od tego sprzętu, który znajduje się w profesjonalnym salonie manicure.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Perfekcyjny manicure to podstawa zadbanego wizerunku
Perfekcyjny manicure to podstawa zadbanego wizerunkuŹródło: Fotolia
d3h3ikg

Podstawą dobrego manicure jest jakość i trwałość. Zapewnić to może odpowiednia lampa, która będzie potrafiła utwardzić każdy kolor i rodzaj lakieru. Często taki sprzęt jest zabierany na wakacje, delegacje albo wypady do przyjaciółki, dlatego ważne, by był lekki i poręczny.

Moc lampy różni się w zależności od jej rodzaju. Do wyboru mamy UV lub LED. Pierwsza lampa o mocy 36W potrzebuje dwóch minut, by utwardzić lakier bazowych, podczas gdy LED ten czas może wynieść zaledwie 20 sekund. Zastanów się, czy nie jest to dla Ciebie problemem, tym bardziej, że w przypadku manicure hybrydowego nakłada się parę warstw.

Zasda jest prosta: jeśli chcesz wykonywać jedynie manicure hybrydowy, z pewnością wystarczy Ci sprzęt z lampą LED o mocy 18W. Z kolei, te panie, które chcą spróbowac swoich sił w malowaniu żelami, powinny zwrócić uwagę na narzędzie o mocy 36W.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3h3ikg

Podziel się opinią

Share
d3h3ikg
d3h3ikg