Trwa ładowanie...
d32nc1i

Samotna turystka w Mumbaju. Reakcje miejscowych bezcenne

Cała sytuacja miała miejsce przy Bramie Indii w Mumbaju. Dziewczyna o białej karnacji i blond włosach szybko przyciągnęła uwagę miejscowych. Panowie wprost błagali o wspólne zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Celia na pewno nie mogła narzekać na brak uwagi
Celia na pewno nie mogła narzekać na brak uwagi (Youtube.com, Fot: Celia Voivodich)
d32nc1i

Celia Voivodich, bo tak nazywa się turystka, odwiedziła plac przed Bramą Indii dwa razy. W obu przypadkach jej osoba spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Wideo zostało nagrane przy okazji drugiej wizyty na placu, podczas której miała zamiar uwiecznić ekscytację Hindusów. Jak pisze w swoim poście na Facebook'u, poprosiła swojego poznanego na miejscu kolegę o sfilmowanie reakcji tubylców na jej obecność. Co prawda sytuacja miała miejsce w zeszłym roku, jednak od kilku dni wideo zdobywa popularność w internecie.

Celia w chwilę została otoczona przez mężczyzn proszących o wspólne selfie. Nad jej głową utworzył się las rąk trzymających smartfony. Wyjście ze zgromadzonego wokół Celii tłumu było dla niej nie lada wyzwaniem. W pewnym momencie zaczęła także żartobliwie targować się z każdym następnym mężczyzną, domagając się 100 rupii indyjskich za zdjęcie. W przeliczeniu na złotówki, jedna fotka kosztowałoby 5 złotych i 35 groszy. Biorąc pod uwagę ilość chętnych, na pewno zgromadziłaby niezłą sumę pieniędzy. Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Celia pochodzi z Australii. Jej pasją jest podróżowanie po świecie, w swoim życiu zwiedziła jak dotąd 48 krajów. Zdjęcia jej przygód możecie zobaczyć na jej Instagramie.

d32nc1i

Zobacz także: Seks na pierwszej randce. Pora obalić mity

d32nc1i

Podziel się opinią

Share

d32nc1i

d32nc1i