Blisko ludziSebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka toną w objęciach. Gorące pocałunki "traktują oboje bardzo poważnie"

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka toną w objęciach. Gorące pocałunki "traktują oboje bardzo poważnie"

Fabijański i Sieklucka
Fabijański i Sieklucka
Źródło zdjęć: © AKPA
26.09.2022 11:31, aktualizacja: 26.09.2022 11:45

Zaledwie kilka miesięcy temu media obiegła informacja o tym, że związek Fabijańskiego z Julią Kuczyńską należy już do przeszłości, a aktor i raper już tonie w objęciach innej kobiety. Paparazzi przyłapali ich, gdy całowali się na parkingu.

Na przełomie czerwca i lipca cała Polska żyła skandalem, w jaki uwikłał się Sebastian Fabijański, a chwilę później media obiegła informacja o rozstaniu celebryty i influencerki. Para nie schodziła z ust internautów, którzy śledzili ich poczynania w social mediach. I choć w przeciwieństwie do Fabijańskiego, Maffashion pohamowała się od udzielenia wywiadu na temat ich związku, to bez wątpienia był to dla niej trudny czas. W końcu wychowuje prawie dwuletniego synka, Bastiana.

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był - napisała wtedy Kuczyńska.

Później aktor udzielił Pudelkowi wywiadu, w którym opowiedział o kulisach rozstania i skandalu z Rafalalą, gdzie podzielił się też informacją, że nie był wierny Maffashion i zdradził ją, gdy byli jeszcze w związku.

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka parą?

Teraz jeden z tabloidów donosi, że Sebastian Fabijański spotyka się z gwiazdą serii "365 dni" Blanki Lipińskiej - aktorką Anną-Marią Sieklucką. Serwis Fakt opublikował kilka zdjęć, na których widać, jak aktorka czule całuje się z Fabijańskim. Para, gdy tylko się spotkała, padła sobie w ramiona.

Osoba z bliskiego otoczenia pary wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem, że aktorzy tę relację traktują poważnie. - To świeży temat. Zarówno Sebastian, jak i Anna-Maria na ten moment nie chcą zbyt wiele zdradzać, ale obydwoje traktują tę relację poważnie - mówi źródło Pudelka.

Anna-Maria Sieklucka - kim jest?

Anna-Maria Sieklucka zadebiutowała przed trzema laty w serialu "Na dobre i na złe". Przełomem w jej karierze była rola Laury Biel w serii filmów "365 dni", która przyniosła jej światową sławę. W ubiegłym roku brała także udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jeszcze niedawno plotkowano, że aktorka prywatnie spotyka się z gwiazdorem "365 dni" Michele Morrone, jednak te informacje ciężko traktować aktualnie poważnie.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta