Trwa ładowanie...
d3facp4

Seksowna Mikołajka radzi. Iskra chce wam coś powiedzieć

Iskra Lawrence słynie z tego, że nie przejmuje się drobnostkami. Komentarze dotyczące jej ciała? Pełno ich w internecie, ale modelka stara się przymykać na nie oko. Słynie przecież z tego, że promuje piękno w każdym rozmiarze. Teraz Iskra postanowiła jednak wyjątkowo wypowiedzieć się na inny temat – świątecznych prezentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iskra Lawrence w stroju seksownej Mikołajki
Iskra Lawrence w stroju seksownej Mikołajki (Instagram.com)
d3facp4

Co radzi seksowna Mikołajka? Jak to ona – nie przejmować się. Oczywiście Iskra zdaje sobie sprawę, że presja jest duża, bo wiele osób na święta (i prezenty!) czeka cały rok. Jednak przekonuje modelka wokół prezentów robi się wiele niepotrzebnego nacisku.

Kto akurat nie dysponuje dużą gotówką, może się poczuć jak gorszy lub mniej wartościowy przyjaciel czy członek rodziny. A przecież nie powinien. Zdaniem Iskry, kto nie ma pieniędzy, ten powinien ofiarować swój czas i zaangażowanie. Świetny pomysł, prawda? Przecież w tym całym grudniowym zamieszaniu chodzi właśnie o to, by być razem.

d3facp4

Warto wspomnieć też o ubraniu Iskry, w którym idealnie widać dystans do siebie i do świata, do którego tak zachęca innych. Spójrzcie tylko na to przebranie. Pani Mikołajowa w sexy sukience z kapturem prezentuje się jednocześnie uroczo i bardzo zalotnie.

W całej kreacji uwagę oczywiście najbardziej zwraca pokaźnych rozmiarów dekolt. Iskra postanowiła zaszaleć i zdaje się, że podkreśliła jeszcze biust stanikiem typu push-up. Ale są święta, czas radości i dobrego humoru. Każdemu nawet zbyt duży dekolt ujdzie na pewno płazem.

Zobacz też: Jak oryginalnie zapakować książkę?

d3facp4
andrzej pągowski
Podziel się

Podziel się opinią

Share

d3facp4

d3facp4
d3facp4