GwiazdySelfie Pauliny Sykut-Jeżyny wywołało burzę w sieci. Wszystko przez drugi plan!

Selfie Pauliny Sykut-Jeżyny wywołało burzę w sieci. Wszystko przez drugi plan!

Selfie Pauliny Sykut-Jeżyny wywołało burzę w sieci. Wszystko przez drugi plan!
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Paulina Brzozowska

26.04.2017 08:37, aktual.: 01.03.2022 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Selfie Pauliny Sykut-Jeżyny, które opublikowała na swoim koncie na Instagramie w poniedziałkowy wieczór wywołało ogromny entuzjazm wśród internautów. Skomentowała je nawet Anna Lewandowska, która nie kryła swojego zachwytu. Wszystko za sprawą szczegółu, który widać na drugim planie.

Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka Polsatu, poniedziałkowy wieczór spędziła z mężem i córką, Różą w Hotelu Sixtysix. Idealny wieczór podsumowała selfie umieszczonym na jej profilu na Instagramie, które w mgnieniu oka obiegło internet. Szum medialny wywołał szczegół, który widać za plecami dziennikarki.

Choć Sykut-Jeżyna prezentuje się pięknie w sukience midi marki Zaquad, to oczy wszystkich przykuwa jej mąż, który na łóżku bawi się z małą Różą. Jeżyna tulący córeczkę skradł serca wszystkich internautów. Jego urokowi poddała się nawet Anna Lewandowska, która w uroczy sposób skomentowała zdjęcie, dodając zakochane emoji.

Obraz
© Instagram.com

Wygląda na to, że tym razem to nie piękna mama gra pierwsze skrzypce na swoim selfie. Sieć obiegła fala pozytywnych wypowiedzi dotyczących wyżej wspomnianego zdjęcia. ”Ale fajowe zdjęcie! Przepraszam, ale mistrzowie drugiego planu rządzą! A na pierwszym planie Pani Wiosna!”, ”Przepiękne i ujmujące zdjęcie”, ”Jak patrzę na was, to widzę ideał rodziny... Bije od Was prawdziwe ciepło rodzinne...”- to tylko kilka z komentarzy, którymi użytkownicy Instagrama zasypali Sykut-Jeżyna.

Dziennikarka na swoim portalach w social mediach wielokrotnie już dawała znać, jak bardzo jest zakochana w macierzyństwie i swojej maleńkiej córeczce. Swoim uczuciom dawała upust poprzez dziesiątki zdjęć, na którym pozuje razem z Różą.

Kwestię publikacji zdjęć dzieci w sieci poruszałyśmy na naszym portalu całkiem niedawno. Rodzice nie są bowiem do końca przekonani, czy publikacja wizerunku małego dziecka jest faktycznie dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę fakt, że w przyszłości może ono dochodzić swoich roszczeń.

Jednak patrząc na to zdjęcie nie można wyzbyć się ciepłych uczuć, które nas zalewają. Cała rodzina wygląda bowiem na naprawdę szczęśliwą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (173)
Zobacz także