Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
sephora

Sephora zaprasza do zimowej krainy marzeń

Ciepła atmosfera Świąt, pełna niesamowitej magii, w samym sercu ośnieżonego miasteczka. Krajobraz mroźny, ale pełen czaru, utkany z delikatnych i subtelnych odcieni różu i złota. Taki właśnie baśniowy, zimowy świat proponuje nam kolekcja Sephora na nadchodzące Święta.

Share
Sephora zaprasza do zimowej krainy marzeń
Źródło: Materiał prasowy
d3cura2

W tym właśnie świecie kolorów i zapachów dostrzegamy złociste płatki, łagodne pagórki, ciepłe wnętrza domów oświetlonych lampkami. Wyobrażamy sobie wymarzone prezenty, oszronione choinki, niebo przetykane złocistymi gwiazdkami i… liska o zawadiackim spojrzeniu.
Czujna lisiczka o spiczastych uszach przemyka niepostrzeżenie, pokazując rude futerko a to na kubku, to znów na termoforze, czy też na gumkach do włosów. To maskotka Świąt w 2017 roku, z której sprzedaży dochody zostaną przekazane na stowarzyszenie „Toutes à l’école”. Wspierane przez Sephora od roku 2011, angażuje się w zapewnienie edukacji szkolnej dziewczętom w Kambodży.

Beauty Goodies

By o nas zadbać, porozpieszczać nas, zachwycić i zadowolić Sephora proponuje mnóstwo świetnych drobiazgów! Lampka nocna w kształcie liska, różowy ogrzewacz pełen gwiazdek, zestaw dla ulubionego samca, brokatowe kosmetyczki. Do tego sprytne zestawy pędzli, gąbeczki „bałwanki” o kulistych kształtach, brokatowy spray, kieszonkowe lusterko z uszkami, stylowe mini pilniczki.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Enchanted Sparkling Bath

Magia prysznica i czar kąpieli, Sephora zmienia zwykły codzienny rytuał pielęgnacyjny w cudowną chwilę radości! Odpowiednie akcesoria zachwycą użytkowników: czarodziejskie różdżki i spinki, napary, które powracają jak za sprawą magii. Zaczarowane karty, urzekające dodatki i fantastyczni, świetnie przygotowani pomocnicy - bałwanek o krągłych kształtach i sprytny lisek.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wonderland Palette

Inspirujące zestawienia barw, delikatne odcienie, palety w złocistych i różanych tonacjach, zestawy cieni, różów i kuszących lakierów do paznokci... W tej delikatniej, pudrowej atmosferze Sephora proponuje nową kolekcję świątecznego makijażu! Szeroki wachlarz harmonijnych odcieni i migotliwych refleksów, które rozświetlą oko, cerę i dłonie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3cura2

Podziel się opinią

Share
d3cura2
d3cura2