GwiazdyEkspertka nie zostawiła na niej suchej nitki. "Niemal każdy projekt był porażką"

Ekspertka nie zostawiła na niej suchej nitki. "Niemal każdy projekt był porażką"

Serial produkowany przez Meghan Markle nie pojawi się na Netflixie
Serial produkowany przez Meghan Markle nie pojawi się na Netflixie
Źródło zdjęć: © Getty Images | Indigo, Max Mumby
03.05.2022 10:54

Serial Meghan Markle pt. "Pearl" jednak nie pojawi się w serwisie Netflix. Jak komentuje to ekspertka, która zajmuje się tematami związanymi z brytyjską rodziną królewską? Podkreśla, że odwołanie serialu ujawnia pewną niewygodną dla żony księcia Harry’ego prawdę.

Animowany serial "Pearl", którego producentką wykonawczą była Meghan Markle, jednak nie pojawi się w ofercie Netflixa. Szefowie serwisu podjęli niedawno decyzję o zamknięciu wydziału, który odpowiadał za oryginalne produkcje animowane. Tym samym zakończono wiele seriali – w tym produkcję "Pearl", która nie doczekała się nawet premiery.

Serial Meghan Markle odwołano z Netflixa. To ujawnia "niewygodną prawdę"?

Porażkę serialu Meghan Markle skomentowała ekspertka zajmująca się tematami związanymi z brytyjską rodziną królewską. Daniela Elser na łamach nzherald.co.uk podkreśliła, że odwołanie serialu ujawnia niewygodną dla żony księcia Harry’ego prawdę. Jak pisze specjalistka, poza głośnym wywiadem pary z Oprah, Meghan "nie odniosła ani jednej zauważalnej wygranej ani wyraźnego sukcesu w sensie zawodowym".

Elser podkreśla w swoim artykule, że niemal każdy projekt księżnej Sussex od czasu wyjazdu do Stanów był porażką. Wymienia tu odwołany podcast Meghan i Harry’ego na Spotify, a także kiepską sprzedaż książki żony Harry’ego.

Harry i Meghan mają szansę na karierę tylko jako członkowie Royalsów

Specjalistka jest jednoznaczna w ocenie. W jej opinii Meghan Markle ma szansę na sukces tylko jako członkini rodziny królewskiej. Jak pisze Elser, "bez królewskich powiązań Meghan nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia". "Oddziel Meghan od jej powiązań z Windsorami, a pojawi się pytanie: czy naprawdę kogoś zainteresuje?" - pyta.

"Ich status jako osób blisko związanych z obecną królową i trzema następnymi królami sprawia, że są cenni dla korporacyjnych gigantów z głębokimi kieszeniami" - podsumowuje ekspertka i dodaje: "Czy im się to podoba, czy nie, wszystkie lukratywne drogi, zarówno dla Harry'ego, jak i Meghan, łączą się z rodziną królewską".

Elser uważa, że książę i księżna Sussex mogą skorzystać na uczestnictwie w obchodach platynowego jubileuszu królowej. "Bez względu na to, czy chcą zobaczyć jego rodzinę, czy nie, staromodne, dobre stanie na balkonie Pałacu Buckingham i machanie masom brzmi, jakby właśnie tego potrzebowała ich kariera – i konta bankowe" - zauważa ekspertka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl