Setki osób chciały wystąpić w jej teledysku. Magda Bereda pokazała "wiosnę"

Magda Bereda zaprezentowała teledysk do piosenki "wiosna"
Magda Bereda zaprezentowała teledysk do piosenki "wiosna"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
oprac. PAL

28.04.2023 11:00, aktual.: 28.04.2023 11:12

Mało brakowało, a ta piosenka by nie powstała. Laureatka plebiscytu #Wszechmocne napisała ją trochę przypadkiem, a 28 kwietnia prezentuje do niej teledysk. "Wiosna" Magdy Beredy to utwór z ważnym przesłaniem.

Zaczynała jak Justin Bieber, nagrywając covery, które szybko rozniosły się w sieci. Dziś ma na koncie autorską płytę i wydaje kolejne single. Laureatka nagrody plebiscytu WP Kobieta #Wszechmocne w kategorii popkultura zaprezentowała teledysk do piosenki "wiosna".

Magda Bereda o "wiośnie"

- Napisałam "wiosnę" podczas zabawy muzyką. Powstała z trzech słów rzuconych mi jako wyzwanie od Radia ZET. To był tylko zwykły filmik na Instagramie, a przerodził się w piosenkę, która daje dużo nadziei na lepsze jutro - mówi piosenkarka.

Magdę Beredę w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy osób, a wiele z nich czekało na nowy utwór.

Magda Bereda - wiosna (Official Video)

- Zawsze czekasz na ten jeden z najlepszych dni w twoim życiu, a on przychodzi znienacka. Powstaje z tych wydających się nam, najmniej istotnych sytuacji. Wtedy kiedy odpuszczamy i dajemy się ponieść pasji. Tego właśnie doświadczyłam, tworząc ten numer. To był jeden z najlepszych dni w moim życiu - wyjaśnia.

Chcieli być z nią. Zgłosiło się kilkaset osób

Tytułowa "wiosna" to połączenie artystycznego popu z delikatnymi brzmieniami ukulele, piana oraz smyków. Artystka ma nadzieję, że tekst, jak i warstwa muzyczna zachęcą słuchaczy do tego, by nie bali się porażki, a po prostu zaryzykowali, zaufali sobie i podjęli próbę zmiany swojego życia na lepsze. Jej się udało.

- Pamiętam, że zamykałam się w swoich czterech ścianach i czułam się wtedy taka wolna. Do tej pory mam tak, że dźwięki pianina są dla mnie wolnością. Naciskam dźwięki i czuję coś takiego, czego nie da się opisać. Ja nigdy nie potrafiłam pisać piosenek, to przyszło niespodziewanie. Dopiero gdy zmarła mi bliska osoba, w ten sposób znalazłam ukojenie. Zaczęłam pisać utwory dla mojego dziadka. To było coś pięknego. W ten sposób dawałam upust tym emocjom - mówiła w wywiadzie dla WP Kobieta.

Na planie teledysku Magda Bereda nie była sama. Zgłosiło się ponad 600 osób, a wiele z nich można zobaczyć w klipie do "wiosny".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także