Trwa ładowanie...
sharon osbourne

Sharon Osbourne przyznała się do odurzania Ozzy'ego. Próbowała go zmusić do prawdomówności

Sharon Osbourne publicznie przyznała się do podawania swojemu mężowi leków nasennych. Miały go zmusić do opowiedzenia o zdradach i romansach.

Share
Sharon Osbourne przyznała się do odurzania Ozzy'ego. Próbowała go zmusić do prawdomówności
Źródło: ONS.pl, Fot: Photoshot
d3ud1yy

- Byłam złamaną kobietą - powiedziała Sharon, jak donosi gazeta "Daily Mail". - Wysłał mi maila, który był przeznaczony dla jednej z tych kobiet. Potem wziął swoje tabletki na sen. Wrzuciłam mu do drinka dwie dodatkowe... i zapytałam o wszystko. I wszystko powiedział. Nigdy by mi nie wyznał prawdy, nigdy. Był zawstydzony, przestraszony. Wiedziałam, jak długo. Wiedziałam, z kim. Wiedziałam, co wtedy myślał i wtedy, no wiesz, odchodzisz. Ozzy powiedział mi, że z tamtą kobietą to było już skończone, a ja mu uwierzyłam. A sześć miesięcy później dowiedziałam się, że były inne.

Sharon i Ozzy byli małżeństwem przez ponad 33 lata. Po tym, jak jego nałogi i uzależnienie zarówno od narkotyków, jak i od seksu wyszło na jaw rozstali się - ale tylko po to, by wrócić do siebie 4 miesiące później. Ozzy udał się na terapię po ujawnieniu jego romansu z fryzjerką Michelle Pugh w kwietniu 2016 roku.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl, Fot: Capital Pictures

Sharon pomogła Ozzy'emu wyjść z uzależnień, ale nie zaczęła mu z powrotem ufać i bardzo cierpi z tego powodu. Jak sama mówi: "Nic na całym świecie nie boli tak bardzo jak niewierność. Nic".

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3ud1yy

Podziel się opinią

Share
d3ud1yy
d3ud1yy