Trwa ładowanie...

Skandaliczna sytuacja. Para uprawiała seks na ołtarzu

W kościele św. Michała w Bree w Limburgii doszło do skandalicznej sytuacji. Para kochanków uprawiała seks na ołtarzu. Mężczyzna nagrał akt seksualny telefonem i prawdopodobnie udostępnił go w Internecie. Z najnowszych informacji wynika, że para nie zostanie ukarana w zamian za przyznanie się do winy.

Para dopuściła się skandalicznego czynu.Para dopuściła się skandalicznego czynu.Źródło: Getty Images, fot: ©larigan2016
d38ewea
d38ewea

Do zdarzenia doszło 27 października w mieście Bree w Limburgii. Kościół jest otwarty od godziny 8:00 do 17:00, prawdopodobnie para weszła do budynku w godzinach porannych. Po interwencji mieszkańców miasta i Ernesta Essersa z administracji kościelnej Bree sprawa trafiła na policję. Ksiądz, który wypowiadał się w mediach na temat tego incydentu, deklarował, że nie złoży skargi i nie będzie ścigał ludzi, którzy dopuścili się skandalicznego czynu.

Burza w mediach społecznościowych

Z informacji, które pojawiły się w mediach, wynika, że to mężczyzna nagrał akt seksualny swoim telefonem. Diakon Jaak Janssen z parafii w Bree ocenił, że to nieprzyzwoitość publiczna i nadużycie. Z kolei wspomniany wcześniej Ernest Essers, przewodniczący administracji kościelnej, powiedział w rozmowie z dziennikiem "Nieuwsblad", że czyn młodych ludzi jest nie do zaakceptowania. To on był również inicjatorem skargi, którą poparli mieszkańcy miasta.

Dzięki złożonemu zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa służby zajęły się poszukiwaniem sprawców. Początkowo policja nie była w stanie zidentyfikować pary uprawiającej seks na ołtarzu. Ostatecznie śledczy ustalili personalia kochanków.

Para uprawiała seks na ołtarzu. Mężczyzna sfilmował akt telefonem nieuwsblad.be
Para uprawiała seks na ołtarzu. Mężczyzna sfilmował akt telefonemŹródło: nieuwsblad.be

Będzie kara?

Miejska policja zabezpieczyła nagrania między innymi z wnętrza kościoła. Jak informuje dziennik "Nieuwsblad" para prawdopodobnie nie zostanie ukarana za skandaliczny czyn. W zamian za przyznanie się do winy i odbycie szkolenia, prokuratura ma odstąpić od dalszych czynności. Administracja kościoła w Bree sceptycznie odnosi się do tych informacji, ale jest w stanie wybaczyć kochankom.

d38ewea

Trzeba podkreślić, że nagranie pary uprawiającej seks w kościele wywołało burzę w mediach społecznościowych i odbiło się szerokim echem w sieci. Wywołało też dyskusję i podzieliło społeczność.

Źródło: nieuwsblad.be, o2.pl

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Balsamista zdradza kulisy swojej pracy. "Najgorzej jest z dziećmi"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d38ewea
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38ewea