ycipk-1xgy3p

Bożena Borys-Szopa kurczowo trzymała torebkę. Ekspertka od etykiety analizuje stylizację minister

Podczas wtorkowego zaprzysiężenia rządu poznaliśmy grono nowych ministrów, którzy zastąpią starą gwardię wyjeżdżającą do Brukseli. Szczególną uwagę zwracała Bożena Borys-Szopa - nowa minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Wszystko za sprawą torebki, którą przez cały czas miała na ramieniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bożena Borys-Szopa z wykształcenia jest prawnikiem.
Bożena Borys-Szopa z wykształcenia jest prawnikiem. (East News)
ycipk-1xgy3p

Bożena Borys-Szopa w rządzie PiS

Bożena Borys-Szopa została następczynią Elżbiety Rafalskiej. Świeżo upieczona minister nie wzięła się znikąd. Borys-Szopa była doradcą Lecha Kaczyńskiego, a w latach 2006 -2008 pełniła funkcję głównego inspektora pracy.

ycipk-1xgy3p

65-letnia minister pojawiła się w Pałacu Prezydenckim ubrana w bardzo formalny strój, który na pierwszy rzut oka nie wyróżniał się od stylizacji innych polityczek. Jednak uwagę przykuwała czarna torebka na długim pasku. Bożena Borys-Szopa przez cały czas trzymała ją przewieszoną na ramieniu. Nawet w momencie odbierania nominacji.

Ekspertka komentuje stylizację Bożeny Borys-Szopy

Zapytaliśmy eksperta od etykiety, czy w takich sytuacjach kobieta może mieć przy sobie torebkę. "Nie widzę tutaj złamania zasad etykiety. Błędem byłoby, gdyby minister miała ze sobą ogromną shopperkę. Torebka jest elementem kobiecego ubioru. Proszę spojrzeć, wczoraj królowa Elżbieta miała torebkę w ręce, witając się z prezydentem Trumpem" - powiedziała Aleksandra Pakuła w rozmowie z WP Kobieta.

Donald Trump East News
Podziel się
ycipk-1xgy3p

Zobacz także: Agnieszka Radwańska przyjęła odznaczenie z rąk prezydenta. Niezręczna sytuacja

Ekspertka jednocześnie podkreśliła, o czym musi pamiętać każda kobieta w momencie ważnego spotkania. "Ważne, by torebka nie 'odbierała' jej prawej ręki, która powinna zostać wolna do powitania" - zaznaczyła Aleksandra Pakuła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1xgy3p

ycipk-1xgy3p
ycipk-1xgy3p