Trwa ładowanie...

Sławomir i Kajra przechodzą kryzys? Ich zachowanie za kulisami spowodowało plotki

Autor hitowego utworu "Miłość w Zakopanem" wraz z życiową partnerką pojawili się na Festiwalu Weselnych Przebojów Polsatu. Jeden z tabloidów doniósł, że para dziwnie zachowywała się poza sceną. Czy to dowód na problemy w ich związku?

Tabloid zwęszył kryzys u Sławomira i Kajry?Tabloid zwęszył kryzys u Sławomira i Kajry?Źródło: AKPA, Instagram, fot: AKPA, Instagram
d2vq2qt
d2vq2qt

Według wielu osób Sławomir i Kajra to jedna z najzgodniejszych par polskiego show-biznesu. Czyżby pozory myliły? Wedle informatora Pomponika w trakcie muzyczno-weselego festiwalu między dwojgiem można było wyczuć pewien rodzaj napięcia. Na co zwróciło uwagę źródło wspomnianego portalu?

Coś jest na rzeczy? Te zachowania Kajry i Sławomira miały przykuć uwagę

Kajrę i Sławomira łączy nie tylko uczucie, lecz również praca. Ostatnio parę można było zobaczyć podczas jednego z letnich muzycznych festiwali. Jeśli wierzyć jednak w to, co donosi informator, nawet w życiu tego idealnego małżeństwa pojawiają się zgrzyty.

"Zachowywali się bardzo dziwnie. Wyraźny był jakiś zgrzyt między nimi. Można powiedzieć, że za kulisami wręcz się unikali. Tylko w sytuacjach zawodowych typu występ, zdjęcia, wywiad na ściance uśmiechali się i byli ze sobą. Pamiątkowe fotografie przy jeziorze robiła jej dziewczyna z PR-u stacji, bo Sławomir był zajęty rozmowami z zespołem. Magda ewidentnie była przygaszona" - zdradziło źródło Pomponika.

d2vq2qt

Aby rozwiać wątpliwości, dziennikarz wspomnianego portalu postanowił zaciągnąć informacji u samego małżeństwa.

Kryzys w raju? Para zabrała głos

Dziennikarzowi udało się na tym samym festiwalu dorwać zarówno Sławomira, jak i Magdalenę.

"Ja bym skomentował, że to są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku" - wyznał Sławomir.

W podobnym tonie wypowiedziała się również Kajra, zaznaczając, że jest z muzykiem już szmat czasu.

d2vq2qt

"Powiedzieliśmy sobie tak 11 lat temu, wesele trwało siedem dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski" - zdradziła.

W trakcie wydarzenia przygotowywanego na tak dużą skalę para mogła zwyczajnie nie mieć czasu na pogawędkę. W końcu na pierwszym miejscu w tym momencie były postawione obowiązki zawodowe.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Nie szata zdobi człowieka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2vq2qt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vq2qt