Trwa ładowanie...

Śliczne bransoletki dla pań w każdym wieku. Idealny prezent na Dzień Kobiet

Święto pań za pasem, warto pomyśleć o jakimś subtelnym prezencie. Jeśli nie masz pomysłu, jaki podarunek się jej spodoba, warto pomyśleć o drobnej biżuterii. Bransoletka będzie w sam raz.

Share
Śliczne bransoletki dla pań w każdym wieku. Idealny prezent na Dzień Kobiet
Źródło: Shutterstock.com
dwpgqth

Poniżej znajdziesz kilka interesujących bransoletek z oryginalnymi wzorami. Delikatne zdobienia i uniwersalny styl to ich największe zalety. Ciekawe wzory przypadną do gustu kobietom w każdym wieku.

O czym marzą dziewczyny?

Przed przystąpieniem do zakupu warto zastanowić się, jakiego rodzaju biżuterii poszukujesz. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup konkretnego egzemplarza, musisz znać rozmiar nadgarstka osoby obdarowywanej. Najprościej będzie wybrać coś z jej kasetki z biżuterią i zmierzyć długość. Jeśli nie masz takiej możliwości, pamiętaj, że średnia długość bransoletek to 20 cm.

Liczy się również figura pani, która będzie nosić prezent. Jeśli jest drobna, zdecydowanie lepiej wybrać delikatną bransoletkę na cienkim łańcuszku, niż grubą obręcz, która będzie wisieć na nadgarstku. Z kolei kobiety o pełniejszych kształtach mogą pozwolić sobie na bardziej okazałe bransoletki, które nie będą zaburzać naturalnej postury ciała.

Wybierając grubsze bransoletki, można pozwolić sobie na nieco więcej luzu. Dzięki temu nie będzie zbytnio przeszkadzać podczas noszenia. Cieńsze bransoletki zdecydowanie łatwiej jest zerwać, więc lepiej, żeby delikatniejsza biżuteria bardziej przylegała do nadgarstka i w ten sposób o nic nie zaczepi.

Złoto czy srebro

Jeśli chodzi o kolor i styl, wystarczy znowu zajrzeć do kasetki osoby, którą pragniesz obdarować, lub przypomnieć sobie, w jakiej biżuterii widujesz ją najczęściej. Dawne zasady, w myśl których nie powinno się łączyć dwóch różnych kruszców, nie są już tak rygorystyczne, ale niektóre dojrzałe kobiety wciąż się do nich stosują. Dlatego zawsze jednak warto mieć świadomość tego, co preferuje wybranka. Z reguły młode kobiety preferują lekkie i delikatne srebro, te dojrzalsze wybierają raczej złotą i bardziej okazałą biżuterię z wymyślnymi wstawkami.

Biżuteria z charakterem

Kobieca biżuteria nie jest wybierana pod wpływem chwilowego kaprysu, lecz odzwierciedla charakter osoby, która ją nosi. Partnerka jest kobietą praktyczną i twardo stąpającą po ziemi? Prawdopodobnie zainteresuje ją nowoczesna biżuteria minimalistyczna, ewentualnie delikatna ozdoba w geometrycznych wzorach.

Ma w sobie coś z romantyczki i zdarza jej się bujać w obłokach? W takim razie z pewnością spodoba się jej bardziej wyszukany i oryginalny wzór z wplecionymi kolorowymi kamieniami i symbolami przypominającymi o uczuciu, jakie was łączy. Podobnie jak serce jest symbolem chętnie wybieranym z okazji Walentynek, tak odwrócona ósemka symbolizująca nieskończoność będzie doskonałym dowodem trwałego i silnego uczucia z okazji Dnia Kobiet.

Prezent na Dzień Kobiet powinien być dobrze przemyślany. Zarówno wzór, jak i dodatkowe akcesoria muszą korespondować ze stylem obdarowywanej, a jednocześnie warto sprawić, aby czymś się wyróżniał. Dopasowana bransoletka to idealny prezent dla kobiety w każdym wieku, trzeba tylko wiedzieć, jaki wzór sprawi jej przyjemność.

dwpgqth

Podziel się opinią

Share
dwpgqth
dwpgqth