ModaSunrise Fashion Festival

Sunrise Fashion Festival

Sunrise Fashion Festival
Źródło zdjęć: © AKPA
11.07.2012 15:21, aktualizacja: 11.07.2012 15:56

Stwórz wyjątkowe dodatki do kolekcji klubowych zaprojektowanych przez najlepszych polskich projektantów, duetu Paprocki & Brzozowski, Łukasza Jemioła oraz Macieja Zienia.

Stwórz wyjątkowe dodatki do kolekcji klubowych zaprojektowanych przez najlepszych polskich projektantów, duetu Paprocki & Brzozowski, Łukasza Jemioła oraz Macieja Zienia.

23 lipca rozpocznie się trzydniowy „Sunrise Fashion Festival“. Specjalnie z tej okazji duet Paprocki & Brzozowski, Łukasz Jemioł oraz Maciej Zień przygotują niepowtarzalne stylizacje klubowe.

Już teraz masz szansę stworzyć dodatki w postaci biżuterii, torebki, paska bądź nakrycia głowy, które dopełnią ich stylizację i zostaną zaprezentowane podczas profesjonalnego pokazu mody. Spośród wszystkich nadesłanych prac projektanci wybiorą po jednym wyjątkowym dodatku, który stanie się ozdobą ich klubowych outfitów.

Wszystkie osoby, które podejmą się tego wyzwania i wezmą udział w konkursie przy tworzeniu swoich prac powinny inspirować się kolorystyką lub nawiązać twórczo do formy (kształtu) znaku Programu Regionalnego Województwa Zachodniopomorskiego

Celem konkursu jest promowanie zdolnych, ambitnych osób, które poprzez udział w nim mają szansę zaistnieć w świecie mody dzięki Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Zachodniopomorskiego oraz popularyzacja samego programu.

Prace należy przysyłać do 19 lipca na adres:
Regionalne Centrum Kultury ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg z dopiskiem: „Konkurs Sunrise Fashion Festival

Regulamin konkursu oraz formularz oświadczenia dostępny jest www.mdt-agency.pl

Pytania w sprawach konkursu można kierować do Krzysztofa Bartyzel: info@sunrisefashionfestival.pl.

Konkurs jest finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Źródło artykułu:Informacja prasowa