Trwa ładowanie...
d10wi77

Święta pełne niespodzianek

Co najbardziej lubicie w świętach Bożego Narodzenia? Pyszne jedzenie (podobno polska Wigilia jest najsmaczniejsza i najzdrowsza ze wszystkich świątecznych uczt na świecie!), prezenty pod choinką, zapachy, kolędowanie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Święta pełne niespodzianek
(tk maxx)
d10wi77

Chyba każdy z tych elementów jest ważny i każdy z nich sprawia, że marzymy o Bożym Narodzeniu przez cały rok – nawet jeśli już dawno przestaliśmy wierzyć w Świętego Mikołaja!

Jednak zanim zasiądziecie do wspólnej kolacji i poczujecie magię świąt, punktem obowiązkowym przedświątecznego tygodnia jest oczywiście poszukiwanie prezentów. Gdzie warto zajrzeć? My polecamy wizytę w TK Maxx, w którym znajdziecie prezent dla całej rodziny – niezależnie czy jest duża, czy mała, tradycyjna czy patchworkowa. TK Maxx to sklep, który daje cały wachlarz szalonych możliwości i nie raz zaskoczy ciebie swoją bogatą ofertą, a przy tym jest sklepem, po którym naprawdę możesz buszować godzinami w bardzo przyjaznej atmosferze.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze, zaglądając kilka dni temu do warszawskiego flagowego sklepu na Marszałkowskiej. 14 grudnia TK Maxx zorganizował wyjątkowy koncert z udziałem wybitnych muzyków i tancerzy. Świąteczne hity w popowych aranżacjach, energetyczny duet taneczny, a także smyczkowe trio Red Heels, które rozgrzało klientów sklepu do czerwoności – to atrakcje, które czekały na odwiedzających. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół, starając się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Klienci z zaciekawieniem słuchali występu.

d10wi77

Wieczór pełen pozytywnej energii, szaleństwa możliwości, różnorodności – tak w skrócie opisać można koncert, który pokazał nam, jak bardzo jesteśmy piękni i intrygujący właśnie przez to, że się różnimy. Lubimy wybrane kolędy, spędzamy różnie święta, każda rodzina ma swoje własne tradycje – to jest piękne i inspirujące! Ta różnorodność to także znak rozpoznawczy TK Maxx, w którym znaleźć możecie naprawdę wszystko.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Równie różnorodna, co środowy koncert, jest również świąteczna reklama TK Maxx, którą pokochacie od pierwszego wejrzenia. Świat jest piękny, bo jest tak kolorowy, patchworkowy i niejednoznaczny. Nasze rodziny i nasze święta też są piękne właśnie przez to. Pamiętajcie o tym, wybierając prezenty dla siebie i swoich najbliższych. Owocnego buszowania w poszukiwaniu idealnych, nietuzinkowych i różnorodnych jak świat prezentów.

Partnerem artykułu jest TK Maxx

d10wi77

TK Maxx to szeroki wybór ubrań, butów i dodatków modnych marek. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach, a asortyment uzupełniany jest kilka razy w tygodniu. Sklepy TK Maxx znajdują się w 34 lokalizacjach.

d10wi77

Podziel się opinią

Share
d10wi77
d10wi77