Sylwester. Prosty trik, dzięki któremu przetańczysz całą noc w szpilkach

Sylwester. Prosty trik, dzięki któremu przetańczysz całą noc w szpilkach

Sylwester. Prosty trik, dzięki któremu przetańczysz całą noc w szpilkach
Źródło zdjęć: © 123RF
30.12.2019 10:55

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Już za chwilę udamy się na bale sylwestrowe, domówki czy imprezy w klubie. Na tę noc kobiety zazwyczaj decydują się na włożenie szpilek. W związku z tym zdradzamy kilka trików, jak przetańczyć w nich całą noc.

Zazwyczaj scenariusz wygląda tak - wkładamy piękne szpilki i po kilku godzinach imprezy zamieniamy je na baleriny lub baletki. Jednak byłoby wspaniale przetańczy w nich całą noc sylwestrową. Tylko, jak wytrzymać na kilkunastocentymetrowych butach na obcasie? Otóż z pomocą przychodzi nam łatwy i skuteczny patent.

Jak wytrzymać całą noc w szpilkach?

Aby przetańczyć w szpilkach całą noc i ulżyć swoim stopom, wystarczy plaster. Bowiem należy skleić trzeci i czwarty palec, aby zmniejszyć ból w podbiciu. Okazuje się, że pomiędzy tymi palcami znajduje się rozgałęzienie nerwu, które podczas obciążenia stopy wywołuje ból. Dlatego należy je złączyć, by zmniejszyć nacisk na newralgiczne miejsce. Dzięki temu przetańczysz w szpilkach całą noc. Ten trik warto również wypróbować na weselu.

Wytrzymaj długo na obcasach

  • Zainwestuj w żelowe wkładki
  • Na imprezę sylwestrową nie zakładaj nowych butów. Jeśli kupiłaś je tuż przed sylwestrem, staraj się "rozchodzić" je w mieszkaniu
  • Jakość butów ma znaczenie
  • Jeśli rzadko chodzisz w szpilkach, nie przesadź z wysokością obcasa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta