ycipk-3emq1j
Sylwia Nowak trenuje boks
Telewizja WP
Ludzie

Sylwia Nowak trenuje boks

Rozprawimy się ze stereotypem słabej płci. Kinga Kwiecień spotkała się z modelką, aktorką i piosenkarką Sylwią Nowak, która by pozostać fit, trenuje boks.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3emq1j

Boks kojarzy się z typowo męską dyscypliną, a niesłusznie. Oczywiście nie wszystkie kobiety mają predyspozycje, motywację i zacięcie, by zajmować się nim wyczynowo, co nie oznacza, że nie mogą go uprawiać rekreacyjnie. Sylwia Nowak ćwiczy od pięciu miesięcy, a w nowych treningach widzi same zalety. Zeszczuplała w talii, jest bardziej wytrzymała i pewna siebie.

- Boks zawsze chodził mi po głowie - wyznaje piosenkarka. - Uważam, że boks rekreacyjny to świetna dyscyplina dla kobiet. Nie chodzi tutaj o boksowanie kogoś po twarzy i bicie, tylko o wzmocnienie całego ciała i wyżycie się na treningach.

ycipk-3emq1j

Boks jak żadna inna dyscyplina sportu wyciska z nas siódme poty, kształtuje sylwetkę, wyrabia mięśnie, zwiększa siłę i wytrzymałość, poprawia kondycję i koordynację ruchową. Pozytywnie wpływa na psychikę. Kobiety czują się bardziej pewne siebie, mając świadomość, że w razie zagrożenia potrafią się obronić i celnie uderzyć napastnika.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3emq1j

ycipk-3emq1j
ycipk-3emq1j