ycipk-q0mes8

Symbole - tatuaże, których nie pożałuje żadna kobieta

Symbole tatuaże możemy umieszczać na całym ciele. A jeśli się zbyt szybko znudzą, przerobimy wzór tatuażu na coś innego, wybranego we współpracy z doświadczonym tatuatorem. Oto ciekawe pomysły na tatuaż symbol dla większości kobiet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tylko jeśli dobrze przemyślimy wzór i miejsce na tatuaż, istnieje szansa, że nie będziemy żałować tej decyzji w przyszłości
Tylko jeśli dobrze przemyślimy wzór i miejsce na tatuaż, istnieje szansa, że nie będziemy żałować tej decyzji w przyszłości (Instagram.com, Fot: aris_tattoo.crush,tattooselection)
ycipk-q0mes8

Małe symbole – tatuaże na początek

Tatuaże symbole są świetne w roli pierwszego tatuażu. Ich niewielki rozmiar pozwala przyzwyczaić się do bólu i sprawdzić, czy chcemy więcej tego rodzaju ozdób na ciele. Jeśli pochodzimy z nimi kilka miesięcy i sprawdzimy pielęgnację tatuażu na własnej skórze, łatwiej będzie podjąć odpowiedzialną decyzję, co do tego typu decyzji na przyszłość. W salonach tatuażu prosimy obecnie artystów tatuażystów najchętniej o takie niewielkie symbole tatuażu, jak pióra, diamenty, strzałki, pyszczki zwierząt, ptaki, inicjały, symbol nieskończoności, a także motywy kwiatowe oraz związane z kosmosem (planety, gwiazdy). Chętnie nawiązujemy również do elementów przyrody - drzew, morza, zachodów słońca, chmur. Lubiane symbole tatuaże to także róża, lotos, koliber, jaskółka, palma oraz łapacz snów.

Symbole tatuaże na początek Instagram.com
Podziel się
ycipk-q0mes8

Tatuaże – imitacja biżuterii ślubnej

Tatuaże mogą skutecznie zastępować cenne obrączki ślubne i to nie tylko na dłoniach nowoczesnych hippisów. To efektowne i trwałe rozwiązanie będzie wiecznym symbolem miłości pary. Biżuteria pod skórą nie zgubi się, nie zostanie ukradziona, nie trzeba jej oddawać do czyszczenia. Dobierzcie tylko pasujące Wam obojgu motywy i do dzieła! Tatuaże symbole zamiast obrączek ślubnych to świetny pomysł, który nie wyjdzie z mody, tak jak przemijają trendy na białe czy różowe złoto. Biżuteria ze szlachetnego kruszcu z pewnością byłaby droższa niż tatuaże obrączki, ale w końcu miłość nie ma ceny.

Tatuaże obrączki dla par Instagram.com
Podziel się

Symbole tatuaże – bransoletki

ycipk-q0mes8

Kobiety i mężczyźni pokochali tatuaże bransoletki. Oczywistym miejscem na ich wykonanie są ręce i nogi. Obręcze tatuowane są pojedynczo lub zestawione po kilka, na wielu wysokościach kończyny i o różnej grubości. Najczęściej stawiamy na klasyczną czerń, ale warto przemyśleć również różnokolorowe tatuaże bransoletki, przykładowo zrobione techniką watercolor. Popularne są także bransoletki z łańcuszkami, hinduskimi elementami dekoracyjnymi czy bransoletki przypominające oplatające nadgarstek wianki z drobnych kwiatków. Tutaj też wkradają się coraz intensywniejsze barwy. Do naszych łask stopniowo wkradły się motywy geometryczne, głównie symetryczne, ale nie tylko.

Jeśli wolisz klasyczną biżuterię, którą da się wkładać i zdejmować, sprawdź aktualne oferty na WP radarOkazji.

Tatuaże bransoletki dla kobiet Instagram.com
Podziel się

Symbole – tatuaże cytaty

ycipk-q0mes8

Jeśli stawiasz tylko na jeden tatuaż, który w dodatku ma coś symbolizować, nie musi on być widoczny. To małe dzieło sztuki jest przede wszystkim dla Ciebie, daje siłę i przypomina o konkretnym wydarzeniu z życia właśnie Tobie i nikt nie musi go na co dzień oglądać. Cytaty tatuujemy sobie na ogół jednak w dosyć eksponowanych w ciągu dnia miejscach, takich jak przedramiona, obojczyki, szyja. Warto wykorzystać fragmenty ciała, które widać jedynie na plaży, na basenie albo w sypialni: górną część ud czy żebra (niestety bolesne). Wtedy na pewno nie będziemy żałować dobrze wybranego tatuażu symbolu.

Tatuaże cytaty i napisy damskie Instagram.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-q0mes8

ycipk-q0mes8
ycipk-q0mes8