Trwa ładowanie...

Szczere słowa Zygmunta Chajzera. Dziennikarz miał mało czasu dla dzieci

Zygmunt Chajzer wspomina młodość. Okazuje się, że łączenie kariery z wychowywaniem dzieci nie było łatwe. "Jak się udało tydzień gdzieś spędzić wspólnie, to był fantastyczny wynik" – mówi w rozmowie z "WideoPortalem".

Share
Szczere słowa Zygmunta Chajzera. Dziennikarz miał mało czasu dla dzieci
Źródło: ONS.pl
d1p33zn

Zygmunt Chajzer to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Gwiazdor przez lata związany był z Jedynką, z której przeniósł się do Radia Złote Przeboje. Dobrze znają go również telewidzowie. Chajzer prowadził m.in. "Wiadomości" i "Dziennik Telewizyjny" w TVP1. Największą popularność przyniosły mu jednak programy rozrywkowe – "Idz na całość" oraz "Grasz czy nie grasz". W 2000 roku oznaczony został Złotym Krzyżem Zasługi.

Dziennikarz ma trójkę dzieci – dwie córki oraz syna Filipa, który postanowił pójść w ślady ojca. Ostatnio Chajzer udzielił krótkiego wywiadu "WideoPortalowi". W rozmowie z serwisem podkreślił, że zdarzało mu się pracować bardzo intensywnie, co z pewnością odbiło się na dzieciach.

"Jak się udało tydzień gdzieś spędzić wspólnie, to był fantastyczny wynik. Ale generalnie zawsze tego czasu było za mało. Starałem się pomagać, jak umiałem np. odprowadzać dzieci do przedszkola. Ale co zrobić? Nadrabiamy teraz" – dodał.

d1p33zn

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1p33zn

Podziel się opinią

Share
d1p33zn
d1p33zn