ycipk-6r9btr

Szumowska zasiada w jury festiwalu w Wenecji, a znana koleżanka myli ją z gwiazdą "M jak miłość"

W środę zaczął się Festiwal Filmowy w Wenecji. Do jury zaproszono w tym roku Małgorzatę Szumowską, która już dwa razy zgarnęła nagrody na innym prestiżowym festiwalu filmowym – Berlinale. Niestety koleżanka pomyliła ją z inną Małgorzatą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Naomi Watts na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji
Naomi Watts na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji (Instagram.com)
ycipk-6r9btr

W jury obok 45-letniej polskiej reżyserki w tym roku w jury zasiadł między innymi zdobywca tegorocznego Oscara – Guillermo del Toro, aktor Christoph Waltz czy Paolo Genovese, twórca świetnie przyjętego w Polsce "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", ale także brytyjsko-australijska aktorka Naomi Watts.

Gwiazda filmów takich, jak "Mulholland Drive" czy "21 gramów" podzieliła się na Instagramie zdjęciem z pierwszego spotkania tegorocznego jury. Wnosząc po selfie można przypuszczać, że nastroje w Wenecji wszystkim dopisują. Uwagę polskiego odbiorcy przykuje jednak inny szczegół. Aktorka oznaczyła kolegów hasztagami, jednak zamiast "Małgorzata Szumowska" pod zdjęciem widnieje napis "Małgorzata Kożuchowska".

ycipk-6r9btr

Szybki awans do tak prestiżowego towarzystwa, jak na aktorkę komercyjnych seriali. Odkładając jednak na bok drobne uszczypliwości błąd da się łatwo wyjaśnić. Instagram po tym, jak w pole wyszukiwania zacznie wpisywać się słowo sam spieszy z szeregiem podpowiedzi. Nietrudno się domyślić, że Kożuchowska jest w Polsce bardziej rozpoznawalną postacią niż imienniczka-reżyserka.

Na Watts zaś nie należy się gniewać, dla pół-Australijki pół-Angielki nazwiska "Kożuchowksa" i "Szumowska" muszą brzmieć w zasadzie podobnie, a już samo zapisanie imienia Małgorzata należy uznać za wyczyn.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-6r9btr

ycipk-6r9btr
ycipk-6r9btr