GwiazdySzybkie troski Julii Roberts

Szybkie troski Julii Roberts

Szybkie troski Julii Roberts
Źródło zdjęć: © AP

05.09.2010 20:00, aktual.: 06.09.2010 00:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Roberts zawsze szybko radzi sobie z problemami. Aktorka wcieliła się niedawno w filmie "Jedz, módl się, kochaj" w postać Elizabeth Gilbert, która po rozwodzie udaje się na roczną podróż po świecie - co jest zupełnie w stylu gwiazdy.

Julia Roberts zawsze szybko radzi sobie z problemami. Aktorka wcieliła się niedawno w filmie "Jedz, módl się, kochaj" w postać Elizabeth Gilbert, która po rozwodzie udaje się na roczną podróż po świecie, żeby odbudować wiarę w miłość i szczęście. Okazuje się, że takie podejście jest zupełnie w stylu gwiazdy.

- W życiu spotykają nas różnego rodzaju trudności - stwierdziła artystka. - W jej przypadku to jest dużo większe i obszerniejsze - właściwie to kryzys. Każdy z nas przechodzi przez coś takiego w mniejszym lub większym stopniu, tylko niektórzy interpretują to jako zły weekend, a inni jako zły moment w życiu. Moje podejście do tego brzmi: "Pozbierać się i otrzepać", ale potrafię zrozumieć, przez co przechodziła Elizabeth i odnieść się do tego, jak sobie z tym radziła.

Obraz "Jedz, módl się, kochaj" trafi na polskie ekrany 1 października 2010 roku.

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także