Trwa ładowanie...
dyoorzm

"Ta książka otworzyła mi oczy". Agnieszka Michalska dołączyła do akcji #GdybyNieKsiążka

#GdybyNieKsiążka to odpowiedź Wirtualnej Polski na nagrodę Nobla dla Olgi Tokarczuk. Akcja ma na celu pokazanie, co konkretna książka zmieniła w naszym życiu. Aktorka Agnieszka Michalska wybrała "O naturze rzeczy" Lamy Ole Nydahla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Michalska wzięła udział w akcji Wirtualnej Polski #GdybyNieKsiążka
Agnieszka Michalska wzięła udział w akcji Wirtualnej Polski #GdybyNieKsiążka (WP.PL)
dyoorzm

Jaka książka miała największy wpływ na nasze życie? Która nas ukształtowała? Dzięki której dokonywaliśmy właściwych wyborów, prywatnie i zawodowo? Te pytania zadaliśmy osobom ze świata kultury, sportu czy biznesu. Jedną z nich była Agnieszka Michalska znana z serialu "Lokatorzy".

#GdybyNieKsiążka – Agnieszka Michalska

Agnieszka Michalska urzekała swoją naturalnością za każdym razem, gdy pojawiała się na ekranie. Tworzyła doskonałe trio z Olgą Borys i Michałem Lesieniem. Serialowa Krysia nadal gra, prowadzi również swój kanał na YouTube.

dyoorzm

Michalska sporo czasu poświęca na samorozwój. Wiele w jej życiu zmieniła lektura, z którą się dla nas sfotografowała. – Książka mistrza buddyjskiego Lamy Ole Nydahla "O naturze rzeczy" otworzyła mi oczy – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską aktorka. – Świeże spojrzenie na otaczający nas świat, zewnętrzny i ten wewnętrzny. Niezwykle inspirująca – podkreśla.– Lama Ole Nydahl, z pochodzenia Duńczyk, w bardzo przystępny sposób wprowadza w podstawy buddyjskiej filozofii oraz funkcjonowanie metod prowadzących do oświecenia – dodaje aktorka.

60 procent Polaków nie przeczytało w zeszłym roku ani jednej książki. Razem możemy to zmienić! Wirtualna Polska dedykuje akcję #GdybyNieKsiążka Oldze Tokarczuk, laureatce Literackiej Nagrody Nobla za 2018 r. Wierzymy, że to właśnie książki sprawiają, że stajemy się tymi, kim jesteśmy. A jaka jest najważniejsza książka w Twoim życiu? Czekamy na tytuły i zdjęcia na #dziejesię.

Akcja Wirtualnej Polski WP.PL
Akcja Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Inspirujące spotkanie z kobietami sukcesu w Centrum Handlowym Galeria Mokotów

dyoorzm

Podziel się opinią

Share

dyoorzm

dyoorzm