Trwa ładowanie...
dx7dn9r

Tak Diana powiedziała o romansie Williamowi. Bała się jego reakcji

Księżna Diana i książę Karol przeszli bolesny, publiczny rozwód. Dla mediów była to sensacja, mało kto myślał o dzieciach pary. Lady Di opowiedziała o rozmowie, jaką przeprowadziła z Williamem. Miał wtedy 13 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Diana była bardzo związana z dziećmi
Księżna Diana była bardzo związana z dziećmi (ONS.pl)
dx7dn9r

Świat zamarł, gdy w 1995 r. BBC wyemitowało wywiad z księżną Dianą. Wszyscy skupili się wtedy na tym, co mówiła o swoim małżeństwie. Ponad 20 lat później uwagę przykuwa jeden fragment rozmowy Diany z dziennikarzem Martinem Bashirem. Mowa o tym, jak oznajmiła synowi, że jego ojciec ją zdradza.

Diana wyznała, że była szczera wobec syna w sprawie romansu Karola i odpowiedziała na wszystkie jego pytania najlepiej, jak potrafiła. – Poszłam do szkoły i przekazałam to Williamowi. Zapytał mnie, co się dzieje. Chciał wiedzieć, czy coś zrobiłam i czy dlatego rozpadło się nasze małżeństwo – relacjonowała.

Wtedy padło słynne zdanie. – Powiedziałam mu, że w tym małżeństwie było nas troje i że presja mediów była kolejnym czynnikiem – mówiła księżna. – Dodałam, że chociaż nadal kochałem jego tatę, nie mogłam żyć z nim pod jednym dachem – usłyszeli widzowie BBC.

dx7dn9r

W wywiadzie Diana przyznała, że nie była pewna, w jaki sposób wpłynęło to na Williama. – To dziecko jest głębokim myślicielem. Starałam się wyłożyć mu to delikatnie, bez żalu i złości – zaznaczyła księżna.

Książę Harry nie miał tyle szczęścia, co brat. O problemach rodziców dowiedział się już po emisji wywiadu. Mimo wszystko książęta stali za swoją matką murem. Uważali, że muszą ją chronić i po jej śmierci nie ma dnia, by o niej nie myśleli.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mężczyźni mają słabość do Majki Jeżowskiej. Piosenkarka zdradza co mówią jej po koncertach

dx7dn9r

Podziel się opinią

Share

dx7dn9r

dx7dn9r