Trwa ładowanie...

Tak wyglądał kiedyś Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej. Zdjęcie sprzed lat robi wrażenie

Media piszą o nim w kontekście rozstania z Justyną Steczkowską, tymczasem stylistka Dorota Wróblewska przypomniała, że Maciej Myszkowski był kiedyś wziętym modelem. Na Facebooku pokazała jego zdjęcie z wybiegu i wyraziła nadzieję, że jeszcze go tam kiedyś zobaczy. Odpowiedziała też kąśliwie na pytanie internautki, czy Myszkowski jest mężem tej Steczkowskiej.

Tak wyglądał kiedyś Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej. Zdjęcie sprzed lat robi wrażenieŹródło: East News
d2y5ksb
d2y5ksb

"Dzisiaj w archiwum znalazłam zdjęcie Macieja Myszkowskiego z pokazu Forget-me-Not" - pisze na Facebooku Wróblewska. Jej dom mody działa od 2002 roku, Myszkowski dwa lata wcześniej ożenił się z Justyną Steczkowską - poznali się na jednym z pokazów, on występował jako model, ona tam śpiewała. Wtedy oboje byli gwiazdami, dzisiaj to Steczkowska świeci jaśniejszym blaskiem. Jej mąż poświęcił się architekturze. "Było to jeden z najprzystojniejszych modeli w Polsce. Klasa pod każdym względem." - wspomina go teraz Wróblewska.

"O matko! Czy to nie jest TEN MYSZKOWSKI - mąż Justyny Steczkowskiej?" - takie pytanie zadała Wróblewskiej jedna z komentujących zdjęcie internautek. Co odpowiedziała jej stylistka? "Pamiętam czasy, jak nie miałam pojęcia, kim jest Steczkowska, a wiedziałam kto to jest Myszkowski. Mistrz wybiegu" - można przeczytać. Dodajmy, że kilka tygodni temu Justyna Steczkowska ogłosiła swoje separację z mężem, pisząc, że chcą "przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć wspólną drogę na dwie osobne".

d2y5ksb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y5ksb