GwiazdyTak wyglądał kiedyś Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej. Zdjęcie sprzed lat robi wrażenie

Tak wyglądał kiedyś Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej. Zdjęcie sprzed lat robi wrażenie

Tak wyglądał kiedyś Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej. Zdjęcie sprzed lat robi wrażenie
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz

05.06.2017 14:52, aktual.: 07.06.2017 20:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Media piszą o nim w kontekście rozstania z Justyną Steczkowską, tymczasem stylistka Dorota Wróblewska przypomniała, że Maciej Myszkowski był kiedyś wziętym modelem. Na Facebooku pokazała jego zdjęcie z wybiegu i wyraziła nadzieję, że jeszcze go tam kiedyś zobaczy. Odpowiedziała też kąśliwie na pytanie internautki, czy Myszkowski jest mężem tej Steczkowskiej.

"Dzisiaj w archiwum znalazłam zdjęcie Macieja Myszkowskiego z pokazu Forget-me-Not" - pisze na Facebooku Wróblewska. Jej dom mody działa od 2002 roku, Myszkowski dwa lata wcześniej ożenił się z Justyną Steczkowską - poznali się na jednym z pokazów, on występował jako model, ona tam śpiewała. Wtedy oboje byli gwiazdami, dzisiaj to Steczkowska świeci jaśniejszym blaskiem. Jej mąż poświęcił się architekturze. "Było to jeden z najprzystojniejszych modeli w Polsce. Klasa pod każdym względem." - wspomina go teraz Wróblewska.

"O matko! Czy to nie jest TEN MYSZKOWSKI - mąż Justyny Steczkowskiej?" - takie pytanie zadała Wróblewskiej jedna z komentujących zdjęcie internautek. Co odpowiedziała jej stylistka? "Pamiętam czasy, jak nie miałam pojęcia, kim jest Steczkowska, a wiedziałam kto to jest Myszkowski. Mistrz wybiegu" - można przeczytać. Dodajmy, że kilka tygodni temu Justyna Steczkowska ogłosiła swoje separację z mężem, pisząc, że chcą "przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć wspólną drogę na dwie osobne".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także