Trwa ładowanie...
di7lxby

Tangle teezer — jak to działa i jak odróżnić podróbkę od oryginału?

Główną zaletą szczotki Tangle Teezer jest to, że przy rozczesywaniu włosów struktura włosa nie zostaje naruszona. Sekretem oryginalnego Tangle Teezer są profilowane ząbki w wyjątkowym kształcie i z określonego tworzywa. Łatwe rozczesywanie mokrych i splątanych włosów — z tą szczotką to możliwe także u dzieci. Efekty są szybko widoczne!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pielęgnacja plączących się włosów może być łatwiejsza, dzięki szczotce Tangle Teezer
Pielęgnacja plączących się włosów może być łatwiejsza, dzięki szczotce Tangle Teezer (123RF.COM)
di7lxby

Tangle Teezer – bezboleśnie i szybko rozczeszesz włosy

Szczotka Tangle Teezer nie ciągnie kosmyków włosów i rozplątuje je delikatnie, a przy tym szybko. Szybsze i delikatne szczotkowanie podnosi komfort tej czynności – a to samo w sobie wpływa na zwiększenie częstotliwości rozczesywania. Regularne szczotkowanie włosów za pomocą szczotki Tangle Teezer dodatkowo je nabłyszcza. Ta wielokrotnie nagradzana szczotka daje również efekt masażu skóry głowy, co stymuluje regenerację i wzmacnia włosy.

W ten sposób Tangle Teezer zadziała lepiej

Szczotka nie ma rączki, więc kobiety o niewielkich dłoniach muszą się do niej przyzwyczaić. Jest idealna do średnich i cieńszych włosów. Kobiety o grubych i bardzo gęstych fryzurach mogą się skarżyć na to, że szczotka nie przeczesuje wszystkich włosów.

di7lxby

Jak najlepiej używać Tangle Teezer? Wskazane jest rozczesywanie mokrych włosów z nałożoną odżywką. To pozwala składnikom odżywczym wniknąć głębiej i znacznie ułatwia rozczesywanie splątanych, długich włosów.

Tangle Teezer — niewielka zmiana, a duży efekt

Fenomen Tangle Teezer tkwi między innymi w jej kształcie, który pozwala równomiernie rozczesać splątane włosy, bez szarpania. Duża powierzchnia równomiernie rozmieszczonych wypustek "flex" z tworzywa (o różnych wysokościach) ułatwia prześlizgiwanie się pomiędzy włosami bez ich uszkadzania. Dlatego Tangle Teezer nie niszczy struktury włosów i zapobiega ich wypadaniu. W porównaniu np. do szczotek z włosiem naturalnym pielęgnacja jest szybsza, a utrzymanie szczotki w czystości znacznie łatwiejsze. Działa szybko i bezboleśnie, dlatego jest też idealna dla dzieci, które nie przepadają za czesaniem.

Jak rozpoznać oryginalny tangle teezer?

Popularność tej bardzo skutecznej szczotki spowodowała pojawienie się wielu podróbek. Niektóre z nich do złudzenia przypominają oryginał, ale nim nie są. Oryginał ma na wierzchu napis "Tangle Teezer", a na opakowaniu wszystkie napisy są w kolorze białym. Jeśli dokładnie porównamy opakowania szczotek oryginalnych i podróbek, zauważymy, że są też różnice w czcionkach. Prawdziwy Tangle Teezer ma też w opakowaniu ulotkę i kod kreskowy.

Oryginalna szczotka Tangle Teezer ma też charakterystyczne zaokrąglone krawędzie u góry, ale nie tylko. Podróbka jest dość kanciasta w wielu miejscach, np. przy krawędzi, gdzie zaczynają się ząbki. Liczy się też jakość wykonania, bo Tangle Teezer nie powinien łatwo rozkładać się na części i mieć dobrze dopasowane elementy.

di7lxby

Podziel się opinią

Share
di7lxby
di7lxby