UrodaTangle teezer — jak to działa i jak odróżnić podróbkę od oryginału?

Tangle teezer — jak to działa i jak odróżnić podróbkę od oryginału?

Tangle teezer — jak to działa i jak odróżnić podróbkę od oryginału?
Źródło zdjęć: © 123RF.COM
22.11.2017 15:15, aktualizacja: 22.11.2017 16:32

Główną zaletą szczotki Tangle Teezer jest to, że przy rozczesywaniu włosów struktura włosa nie zostaje naruszona. Sekretem oryginalnego Tangle Teezer są profilowane ząbki w wyjątkowym kształcie i z określonego tworzywa. Łatwe rozczesywanie mokrych i splątanych włosów — z tą szczotką to możliwe także u dzieci. Efekty są szybko widoczne!

Tangle Teezer – bezboleśnie i szybko rozczeszesz włosy

Szczotka Tangle Teezer nie ciągnie kosmyków włosów i rozplątuje je delikatnie, a przy tym szybko. Szybsze i delikatne szczotkowanie podnosi komfort tej czynności – a to samo w sobie wpływa na zwiększenie częstotliwości rozczesywania. Regularne szczotkowanie włosów za pomocą szczotki Tangle Teezer dodatkowo je nabłyszcza. Ta wielokrotnie nagradzana szczotka daje również efekt masażu skóry głowy, co stymuluje regenerację i wzmacnia włosy.

W ten sposób Tangle Teezer zadziała lepiej

Szczotka nie ma rączki, więc kobiety o niewielkich dłoniach muszą się do niej przyzwyczaić. Jest idealna do średnich i cieńszych włosów. Kobiety o grubych i bardzo gęstych fryzurach mogą się skarżyć na to, że szczotka nie przeczesuje wszystkich włosów.

Jak najlepiej używać Tangle Teezer? Wskazane jest rozczesywanie mokrych włosów z nałożoną odżywką. To pozwala składnikom odżywczym wniknąć głębiej i znacznie ułatwia rozczesywanie splątanych, długich włosów.

Tangle Teezer — niewielka zmiana, a duży efekt

Fenomen Tangle Teezer tkwi między innymi w jej kształcie, który pozwala równomiernie rozczesać splątane włosy, bez szarpania. Duża powierzchnia równomiernie rozmieszczonych wypustek "flex" z tworzywa (o różnych wysokościach) ułatwia prześlizgiwanie się pomiędzy włosami bez ich uszkadzania. Dlatego Tangle Teezer nie niszczy struktury włosów i zapobiega ich wypadaniu. W porównaniu np. do szczotek z włosiem naturalnym pielęgnacja jest szybsza, a utrzymanie szczotki w czystości znacznie łatwiejsze. Działa szybko i bezboleśnie, dlatego jest też idealna dla dzieci, które nie przepadają za czesaniem.

Jak rozpoznać oryginalny tangle teezer?

Popularność tej bardzo skutecznej szczotki spowodowała pojawienie się wielu podróbek. Niektóre z nich do złudzenia przypominają oryginał, ale nim nie są. Oryginał ma na wierzchu napis "Tangle Teezer", a na opakowaniu wszystkie napisy są w kolorze białym. Jeśli dokładnie porównamy opakowania szczotek oryginalnych i podróbek, zauważymy, że są też różnice w czcionkach. Prawdziwy Tangle Teezer ma też w opakowaniu ulotkę i kod kreskowy.

Oryginalna szczotka Tangle Teezer ma też charakterystyczne zaokrąglone krawędzie u góry, ale nie tylko. Podróbka jest dość kanciasta w wielu miejscach, np. przy krawędzi, gdzie zaczynają się ząbki. Liczy się też jakość wykonania, bo Tangle Teezer nie powinien łatwo rozkładać się na części i mieć dobrze dopasowane elementy.