GwiazdyTango Pasión – posmakuj Broadwayu w Polsce

Tango Pasión – posmakuj Broadwayu w Polsce

Tango Pasión – posmakuj Broadwayu w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.08.2012 15:53

Tango Pasión od 1993 roku jest regularnie wystawiane na deskach Broadwayu, a nowojorska publiczność, uznawana za najbardziej wymagającą na świecie, zawsze oklaskuje ich na stojąco!

Tango Pasión od 1993 roku jest regularnie wystawiane na deskach Broadwayu, a nowojorska publiczność, uznawana za najbardziej wymagającą na świecie, zawsze oklaskuje ich na stojąco! W ciągu dekady w samym tylko Théarte des Champs–Elysées w Paryżu show wystawiono 122 razy i obejrzało go ponad 150 tys. widzów! Polscy widzowie już jesienią będą mieli możliwość obejrzeć ten wspaniały spektakl w Warszawie, Szczecinie, Łodzi i Zabrzu!

Tango Pasión - to zespół składający się z czołowych tancerzy wyselekcjonowanych z najlepszych argentyńskich szkół tańca. To rewelacyjna choreografia Hectora Zaraspe, który za osiągnięcia w 2004 roku został mianowany Ambasadorem Kultury Buenos Aires. To genialna muzyka na żywo w wykonaniu orkiestry Sexteto Mayor, którzy są zdobywcami Latin Grammy Award.

„Pełen siły i wyrafinowany, szlachetny i zmysłowy. Tango Pasión prezentuje jeden z najlepszych show tego typu w historii“ – Le Figaro, Paryż

Tango Pasión wywołuje wewnętrzny ogień, burze, które uwodzą widzów. Tak gorący płomień na scenie mogą stworzyć tylko najbardziej utalentowani i namiętni tancerze oraz piękne tancerki („Sex on long, long legs“ – The Times). I tylko tacy wchodzą w skład zespołu. Wszyscy mają za sobą doświadczenie i sukcesy w słynnych zespołach oraz występy na całym świecie. Dla wszystkich tango stało się sposobem na życie już wiele lat temu – poświęcili mu się całkowicie. Hector Zaraspe wybrał ich ze względu na talent i artyzm, a oni związali się z Tango Pasión, by móc się rozwijać i dzielić się tym, co robią najlepiej.

Sukces Tango Pasión to również muzyka Sexteto Mayor, orkiestry którą założył w 1972 roku Jose Libertella wspólnie z Luis‘em Satzo. Orkiestra nagrała wiele albumów, występowała w największych argentyńskich produkcjach i na najbardziej znanych festiwalach świata. Za swoje dokonania otrzymała wiele nagród, w tym Latin Grammy Award. Całości dopełnia śpiew Marceli Rios i Nestora Rolana, pełen pasji życia, gdzie miłość i dramat wzajemnie się przenikają, dostarczając publiczności skrajnych emocji.

Celem zespołu jest pokazanie różnorodnych historii na temat miłości. Przedstawienie jest esencją dobrych i złych stron ludzkiej natury – niewierności, rozczarowania, skrajnego smutku, pełni szczęścia i oczywiście wiecznej, prawdziwej miłości. Grupa oferuje publiczności wszystko co najlepsze w tangu. Piękne sceny zbiorowe, popisowe pokazy indywidualne, wszystko w rytm przeszywającej całe ciało muzyki na żywo. „Oto jest tango, pieśń dobywająca się z piersi Buenos Aires, narodzona w biedzie na przedmieściach po to, by zdobyć cały świat”- mówi doskonały piosenkarz Manuel Romero, wykonawca wielu utworów w rytmie tanga. Grupa Tango Pasión występowała na 5 kontynentach, oklaskiwana przez miliony widzów. Już jesienią odwiedzi Polskę!

Zapraszamy!

4.11 – Warszawa, Sala Kongresowa 5.11 – Szczecin, Hala Opery 7.11 – Łódź, Klub Wytwórnia 8.11 – Zabrze, DmiT Bilety: www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, salony Empik

„Tango Pasión wprowadza w stan euforii (...) To niezkazitelnie dzieło teatralne“, – Best of Broadway“ Nowy Jork

„Seksowne, olśniewające, genialne. Od momentu, w którym podniosła sie kurtyna, publiczność zgromadzona w przepełnionym Theatre Royal w Newcastle była kompletnie opętana przez seksowny taniec i przeszywającą muzykę“ - Rebbeca Baxter, Evening Chronicle (Newcastle)

„Tango Pasión to show, którego nie można przegapić, jego oglądanie jest niczym kartkowanie encyklopedii tanga, które spowoduje że zaniemówisz z wrażenia“ - L'Umanita, Rome.

POLECAMY: