Blisko ludziTę parę dzielą 22 lata różnicy. Hejterzy im nie odpuszczają: "to powinno być nielegalne"

Tę parę dzielą 22 lata różnicy. Hejterzy im nie odpuszczają: "to powinno być nielegalne"

Dzielą ich 22 lata. Tak odpowiadają hejterom
Dzielą ich 22 lata. Tak odpowiadają hejterom
Źródło zdjęć: © TikTok
Marta Kutkowska
20.04.2022 12:21, aktualizacja: 01.05.2022 15:41

Sav poznała 40-letniego Marka, gdy miała 18 lat. Zakochali się do szaleństwa i wkrótce wzięli ślub. Na TikToku dokumentują swój namiętny związek. Hejterzy uważają, że to "niestosowne" i "powinno być nielegalne".

TikTok Savy i Marka obserwuje ponad 100 tysięcy fanów. Zakochana para chętnie dodaje migawki ze swojego romantycznego życia. Nie brakuje także pikantnych filmików, na których dziewczyna prezentuje zgrabne ciało w skąpych strojach. Nie wszystkim się to podoba. Niektórzy uważają, że różnica wieku między małżonkami jest zbyt duża, a mężczyzna poderwał swoją ukochaną, gdy ta była prawie dzieckiem.

Miłość wbrew metryce

Wydawać by się mogło, że żyjemy w czasach, gdy duże różnice wieku między wybrankami nie robią już na nikim wrażenia. Nie jest niczym niespotykanym, że nawet panie znajdują sobie młodszych partnerów. Tymczasem zakochani z Australii, Sav i Marc, wciąż muszą mierzyć się z internetowym hejtem.

Zakochani poznali się na Tinderze, szybko stracili dla siebie głowę. Decyzja o ślubie zapadała błyskawicznie. Sav i Mark są małżeństwem od 5 lat, ale wciąż słyszą komentarze, że ich związek jest oparty tylko na seksie i nie przetrwa długo. Trolle zarzucają mężczyźnie, że związał się z nastolatką tylko ze względu na jej urodę i takie działania powinny być "prawnie zabronione".

Dziewczyna ma dla hejterów dosadną ripostę: "albo coś jest nielegalne, albo nie jest" i dodaje "mam gdzieś komentarze, bo wiem, że się kochamy".

Życie jak z bajki

Rzeczywiście, patrząc na konto zakochanych, trudno oprzeć się wrażeniu, że łączy ich o wiele więcej niż fizyczne przyciąganie. Mark, choć jest starszy od ukochanej o całe 22 lata, wygląda młodzieńczo, kocha sport i podróże. Para dodaje zabawne filmiki opisujące ich codzienne życie, czułość, ale także sprzeczki. Jeśli to nie jest normalny związek, to nie wiemy, jak wygląda normalny.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta