Te trzy dni w miesiącu są idealne na seks. Najlepszy moment

Te trzy dni w miesiącu są idealne na seks. Najlepszy moment

Według astrologów są trzy momenty w miesiącu, kiedy seks jest najlepszy
Według astrologów są trzy momenty w miesiącu, kiedy seks jest najlepszy
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
29.01.2023 16:20, aktualizacja: 28.01.2024 08:51

Kiedy jest najlepszy moment na seks? Oczywiście wszystko zależy od naszych preferencji, nastroju i ochoty, ale zdaniem niektórych można też wskazać najkorzystniejszy czas. Pomoże nam w tym cykl księżycowy.

Ochota na seks zależy od wielu czynników, jak chociażby od naszego nastroju, zmęczenia, poziomu stresu czy dnia cyklu miesiączkowego. Okazuje się jednak, że zdaniem niektórych wpływ na nasze życie seksualne może mieć też coś zupełnie innego.

Seks a fazy Księżyca. To wtedy najlepiej iść do łóżka

Fazy Księżyca mogą działać na ilość i jakość plonów, płodność kobiety, ale także na satysfakcję z życia seksualnego – tak przynajmniej wierzą astrologowie. Ich zdaniem w każdym cyklu księżycowym są trzy konkretne momenty, które są wprost idealne na zbliżenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nów, czyli czas, kiedy tarcza Księżyca jest niewidoczna, postrzegany jest jako czas introwertyczny, kiedy poznajemy same siebie. A jednak jest to również doskonały moment na randkę. Możemy wtedy odkryć nieznane, bardziej namiętne oblicze - zarówno nasze, jak i naszego partnera czy partnerki. Jest to więc dobry moment, żeby spróbować czegoś nowego w sypialni.

Pełnia Księżyca przynosi podobne doznania. Astrologowie zawsze uznawali to za wyjątkowy czas – czasem wręcz nazbyt intensywny. Niektórzy z nas doświadczają tego, kiedy mają wtedy problemy ze snem i stajemy się bardziej nerwowi niż zazwyczaj. Jednocześnie podczas pełni jesteśmy też bardziej pobudzeni, również seksualnie. Łatwo o to, żeby nasze erotyczne doznania się zwiększyły.

To najlepszy czas na czułość w łóżku. Chodzi o ten dzień

Pierwsza kwadra, czyli czas, kiedy Księżyc powiększa się, to natomiast moment, kiedy mamy ochotę na intymne fantazje z bliską osobą oraz jej uwodzenie. Nie musi to być szalony, szybki seks albo wspólne przekraczanie kolejnych granic, ale raczej spokojna bliskość i wzajemna, delikatna czułość.

Ostatnia kwadra z kolei jest czasem, podczas którego, zdaniem astrologów, zbliżenie jest najmniej wskazane. Wszystko dlatego, że jest to czas, kiedy wycofujemy się nieco od innych, łatwiej się męczymy i potrzebujemy pobyć sami.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także