Telegramy z czekolady. Hitowy upominek na Dzień Babci i Dziadka

Telegramy z czekolady. Hitowy upominek na Dzień Babci i Dziadka

Telegramy z czekolady. Hitowy upominek na Dzień Babci i Dziadka
Źródło zdjęć: © Chocolissimo
17.01.2019 13:38, aktualizacja: 17.01.2019 16:06

Czekoladowa wiadomość cieszy na cztery sposoby. Po pierwsze raduje sam upominek, po drugie możemy się cieszyć łakociami, po trzecie treść wiadomości to zawsze miłe słowa, a po czwarte - czekolada wywołuje uczucie szczęścia.

Tego święta babcia nie zapomni nigdy...

Wiele babć i wielu dziadków cieszy się nie z prezentu, ale z samego faktu odwiedzin wnuczka lub wnuczki. To nie cena upominku czy jego wielkość jest ważna, ale intencje, uczucia i pamięć o seniorach. Przykładem niedrogiego i bardzo miłego upominku dla babci i dziadka są telegramy z czekolady.

Obraz
© Chocolissimo

Któż się oprze czekoladzie?

Przekaz, który dajemy naszą wiadomością, to nie tylko kolejny upominek z półki sklepowej, ale spersonalizowana wiadomość. Wybieramy taką wiadomość, która nie musi być uniwersalna i zrozumiała dla każdego. Urok w czekoladowych telegramów tkwi właśnie w tym, że wybieramy gotową wiadomość lub "piszemy" co tylko chcemy, a zmienia się tylko materiał, z którego powstają litery. Proste słowa dadzą bliskim do zrozumienia, że są dla nas ważni, nawet jeśli nie mamy możliwości spotkać się z nimi osobiście.

Obraz
© Chocolissimo

Tęsknisz za kimś? Wyślij mu czekoladowy telegram

Dodatkową zaletą słodkich wiadomości jest fakt, że możemy je zamówić zdalnie, a telegram z łakociami zostanie dostarczony wprost do rąk bliskiej osoby. Mieszkasz daleko od dziadków, a zależy ci na tym, aby wiedzieli, że o nich pamiętasz? Postaw na miłe słowa z gorzkiej, mlecznej, deserowej lub białej czekolady i nie zapomnij zadzwonić, aby osobiście złożyć życzenia.

Czekoladowa komunikacja

Nie zawsze wyznawanie uczuć przychodzi łatwo, dlatego nieśmiałe osoby mogą pomóc sobie w ich wyrażaniu przez słodkie litery. Taki komunikat na pewno zostanie zrozumiany przez obdarowana osobę. Czekoladowa tabliczka z tekstem lub pojedyncze literki składające się na miłe słowa mogą być upominkiem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Zbliżający się Dzień Babci i Dziadka nie jest jedyną okazją do takich prezentów. Czekoladowa wiadomość może ucieszyć kogoś ważnego dla nas z okazji imienin, urodzin, rocznicy, świąt, spotkania towarzyskiego lub zawodowego.

Obraz
© Chocolissimo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także