UrodaTo chyba najgorsze paznokcie, jakie widziałyśmy. Mają przypominać... zużyty tampon

To chyba najgorsze paznokcie, jakie widziałyśmy. Mają przypominać... zużyty tampon

To chyba najgorsze paznokcie, jakie widziałyśmy. Mają przypominać... zużyty tampon
Źródło zdjęć: © 123RF.COM
Paulina Brzozowska
19.07.2017 11:11, aktualizacja: 19.07.2017 12:13

Myślałam, że nie istnieje nic gorszego niż paznokcie przypominające łopaty, albo pryszczokcie (paznokcie we wzór pryszczy). A jednak przemierzając czeluści internetu trafiłam na coś, co kazało mi zweryfikować moją opinię. Przedstawiam paznokcie przypominające... zużyty tampon!

Za tym kontrowersyjnym pomysłem stoi artystka, Annelies Hofmey, która na swoim koncie na Instagramie często publikuje równie zaskakujące "projekty". Ten jednak spotkał się z wyjątkowo głośnym odzewem. Nie dziwi nas to, bo paznokcie zaprezentowane przez Annelies to już nie sztuka, ale po prostu dziwactwo.

Białe płytki ozdobione plamami krwawego lakieru i sznureczkami do złudzenia przypominają popularny kobiecy środek higieniczny. Czy jest to ciekawe? W pewnym sensie. Czy jest to ładne? Absolutnie nie. Czy warto się tym chwalić? Nie wydaje mi się.

Mimo to artystka w podpisie pod zdjęciem zastanawia się, dlaczego tamponowe paznokcie nie stały się prawdziwym urodowym hitem. Na szczęście większość internautów zauważyła, że jest to po prostu żart i odebrało ten manicure w bardzo pozytywny sposób.

Niezależnie od tego, czy jest to żart, czy też nie, chyba odpuściłabym publikację czegoś takiego w mediach społecznościowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także