Trwa ładowanie...
d6sdwpc

To chyba najgorsze paznokcie, jakie widziałyśmy. Mają przypominać... zużyty tampon

Myślałam, że nie istnieje nic gorszego niż paznokcie przypominające łopaty, albo pryszczokcie (paznokcie we wzór pryszczy). A jednak przemierzając czeluści internetu trafiłam na coś, co kazało mi zweryfikować moją opinię. Przedstawiam paznokcie przypominające... zużyty tampon!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To chyba najgorsze paznokcie, jakie widziałyśmy. Mają przypominać... zużyty tampon
(123RF.COM)
d6sdwpc

Za tym kontrowersyjnym pomysłem stoi artystka, Annelies Hofmey, która na swoim koncie na Instagramie często publikuje równie zaskakujące "projekty". Ten jednak spotkał się z wyjątkowo głośnym odzewem. Nie dziwi nas to, bo paznokcie zaprezentowane przez Annelies to już nie sztuka, ale po prostu dziwactwo.

Białe płytki ozdobione plamami krwawego lakieru i sznureczkami do złudzenia przypominają popularny kobiecy środek higieniczny. Czy jest to ciekawe? W pewnym sensie. Czy jest to ładne? Absolutnie nie. Czy warto się tym chwalić? Nie wydaje mi się.

Mimo to artystka w podpisie pod zdjęciem zastanawia się, dlaczego tamponowe paznokcie nie stały się prawdziwym urodowym hitem. Na szczęście większość internautów zauważyła, że jest to po prostu żart i odebrało ten manicure w bardzo pozytywny sposób.

d6sdwpc

Niezależnie od tego, czy jest to żart, czy też nie, chyba odpuściłabym publikację czegoś takiego w mediach społecznościowych.

#dziejesienazywo: Najlepsza dieta dla włosów i paznokci:

d6sdwpc

Podziel się opinią

Share
d6sdwpc
d6sdwpc