GwiazdyTomasz Kammel znowu podpadł widzom. Nie ukrywają oburzenia

Tomasz Kammel znowu podpadł widzom. Nie ukrywają oburzenia

Tomasz Kammel nie ma ostanio szczęścia.
Tomasz Kammel nie ma ostanio szczęścia.
Źródło zdjęć: © AKPA
24.02.2021 14:42

Głośne odejście Marzeny Rogalskiej z TVP do tej pory wzbudza szerokie zainteresowanie mediów. Dziennikarka podjęła swoją decyzję zaraz po wyemitowaniu przez telewizję publiczną spotu z ramówką promującą TVP Kobieta. Tomasz Kammel, który współprowadził z Rogalską program, stał się obiektem ataku internautów.

Wydawało się, że Marzena Rogalska i Tomasz Kammel tworzą zgrany duet prowadzących. Jednak nagłe odejście dziennikarki ze stacji nie wywołało u jej telewizyjnego partnera żadnych refleksji. W ciągu ostatnich dni podpadł wielu internautom ze względu na "żartobliwe" jego zdaniem komentarze.

Kammel na celowniku internautów

Przez 12 lat widzowie mieli możliwość oglądać Marzenę Rogalską i Tomasza Kammela razem na ekranie. Pokazywali się przy różnych okolicznościach i wiele wskazywało na to, że są także przyjaciółmi poza studiem. Jednak niedawno wnikliwi obserwatorzy zauważyli, że Kammel przestał obserwować koleżankę na Instagramie. Stało się to po odejściu Rogalskiej z pracy w TVP.

Choć Kammel w przeciwieństwie do innych kolegów z TVP wprost popierał środowisko LGBT i stawał po stronie Strajku Kobiet, dalej nie pokusił się o skomentowanie odejścia Rogalskiej. Jego postawa bardzo nie spodobała się osobom, które na bieżąco śledzą jego poczynania w sieci. Kammel zdaje się nie widzi w tym problemu, zwłaszcza że w ostatnim czasie "zaprzyjaźnia się" z nową współprowadzącą.

U boku Kammela od niedawna występuje Izabella Krzan. Byłą Miss Polonia widzowie mogą kojarzyć z odsłaniania liter w programie "Koło fortuny". Kammel postanowił odnieść się do znajomości 26-latki z Norbim i zamieścił stare zdjęcie, na którym pozuje z twórcą hitu "Kobiety są gorące".

"Hej @izabellakrzan, zgadnij ile miałaś lat gdy Twoi koledzy z pracy robili sobie to zdjęcie" - podpisał zdjęcie prezenter.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Od razu wytknęli Kammelowi hipokryzję. "To już nie Marzenka a Iza? Szybka zmiana frontu widzę", "Trochę zawiało pociskiem", "Marzena bardzo się lubiła z Panem Tomaszem! Tak bardzo, że zaprosił ją do Kammel Czannel! Odcinek usunięty, czy jeszcze nie?" - czytamy pod wpisem.

Wygląda na to, że prezenter na razie nie zamierza wchodzić w polemikę z internautami, bo nie odpowiedział nikomu na zaczepkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także