Blisko ludziTomasz Kammel zwrócił uwagę menedżerowi zespołu disco polo. Usłyszał pogróżki

Tomasz Kammel zwrócił uwagę menedżerowi zespołu disco polo. Usłyszał pogróżki

Tomasz Kammel zwrócił uwagę managerowi zespołu disco polo bez maski
Tomasz Kammel zwrócił uwagę managerowi zespołu disco polo bez maski
Źródło zdjęć: © ONS

10.08.2020 07:48, aktual.: 01.03.2022 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel na swoim profilu na Facebooku opisał sytuację, która miała miejsce podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej. Dziennikarz pokłócił się z menedżerem jednego z zespołów muzycznych.

Tomasz Kammel był jednym z prowadzących Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Na swoim profilu na Facebooku podzielił się z fanami zdarzeniem, do którego doszło za kulisami pomiędzy nim a menedżerem jednego z zespołów disco polo.

"Gdy siedziałem w kulisach, szykując zapowiedź kolejnego utworu, stanął nade mną menedżer jednego ze znanych zespołów disco polo. Miał maskę, ale opuszczoną na brodę i bardzo mętne oczy. Nachylił się i zaczął do mnie mówić, kompletnie nie zachowując dystansu" – zaczął dziennikarz.

Tomasz Kammel usłyszał pogróżki

Kammel poprosił mężczyznę, aby założył maseczkę i zachował bezpieczny dystans. Ten podszedł jeszcze bliżej i nachylił się nad dziennikarzem, pytając, czy jest poważny. Następnie stwierdził, że ta prośba jest głupia. Prowadzący Festiwal Muzyki Tanecznej nie ustępował, więc usłyszał pogróżki. "Wiesz co Kammel, ja o Tobie porozmawiam z zarządem" – powiedział mężczyzna.

"Mądralo, możesz o mnie rozmawiać z każdym zarządem świata, ale pamiętaj, to są na ogół mądrzy ludzie. Nieważne jak się nazywasz i który zespół 'reprezentujesz'. Gdy przeczytasz, będziesz wiedział, że chodzi o ciebie" – odpowiedział mu publicznie dziennikarz.

Następnie Tomasz Kammel wyznał, że zna konsekwencje zakażenia koronawirusem, bo dotknęły one jego bliskich.

.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (199)
Zobacz także