Trwa ładowanie...
d18a3w4

Trening Victorii Beckham na smukłe ramiona. Krok po kroku

Victoria Beckham swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza specjalnie dobranym ćwiczeniom fitness. Teraz jej trenerka Tracy Anderson pokazała, jak wygląda trening projektantki mody. Każda z nas może spróbować swoich sił i cieszyć się smukłymi ramionami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Victoria Beckham, projektantka mody
Victoria Beckham, projektantka mody (Getty Images)
d18a3w4

Victoria Beckham udostępniła na instagramowym koncie trening, który został opracowany przez jej trenerkę Tracy Anderson. Anderson jest powszechnie znaną trenerką w branży fitness. Od ponad dekady układa plan treningowy dla Gwyneth Paltrow, a wcześniej jej klientkami były m.in. Madonna i Stella McCartney.

Plan treningowy Victorii Beckham – smukłe ramiona

Na zamieszczonym nagraniu widzimy Tracy Anderson, która już na wstępie chwali projektantkę mody, że ta ciężko pracuje. Beckham ma osobny trening na każdą partię ciała. Na razie do sieci trafił ten na smukłe ramiona, ale w kolejnych tygodniach mają być ćwiczenia na nogi i brzuch.

d18a3w4

Trening trwa mniej niż 10 minut. Podzielony jest na trzy rundy, każda z nich trwa około 3 minut. Do wykonania ćwiczeń potrzebne są dwa małe hantle i ręcznik. Poniżej wideo całego treningu:

Victoria Beckham nie tylko ćwiczy, ale też przestrzega diety. Stawia przede wszystkim na produkty bogate w białko, takie jak jajka czy ryby. W jej codziennym jadłospisie nie brakuje owoców i warzyw, które pozytywnie wpływają również na stan skóry.

( embed.article 6410278187538561 ))

d18a3w4

Podziel się opinią

Share

d18a3w4

d18a3w4