ModaTurystyka shoppingowa dotarła do Polski

Turystyka shoppingowa dotarła do Polski

Turystyka shoppingowa dotarła do Polski
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

26.06.2009 14:47, aktual.: 26.05.2010 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli chcesz wybrać się na zakupy, a nie wiesz gdzie - zgłoś się do osy. OSA to osobista stylistka, która zabierze cię na modne Fashion Tours.

Jeśli chcesz wybrać się na zakupy, a nie wiesz gdzie - zgłoś się do osy. OSA to osobista stylistka, która zabierze cię na modne Fashion Tours.

Fashion Tours oznacza modne zwiedzanie, czyli wycieczkę po najlepszych butikach, sklepach z najciekawszymi, często nietypowymi ubraniami i akcesoriami. A wszystko to w towarzystwie profesjonalnej stylistki, która nie tylko pokaże te miejsca, ale i doradzi, co w nich kupić.

Do niedawna Fashion Tours organizowane były wyłącznie w największych stolicach światowej mody, przez co, głównie z powodu wysokich kosztów, tylko nieliczna grupa osób mogła sobie na nie pozwolić.

Od niedawna amatorki zakupów mają okazję wybrać się w trasę shoppingową w Polsce, a dokładniej w Krakowie. Osa organizuje dostosowane do potrzeb uczestników wycieczki, po najciekawszych krakowskich butikach, salonach młodych projektantów i galeriach z biżuterią artystyczną. Oczywiście służąc swoimi radami i pomocą w wyborze rzeczy najbardziej pasujących do kursantów. Cena zależna jest od ilości osób i wacha się od 200 do 250 złotych.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także