GwiazdyTworzy spektakularne makijaże. Potrafi usunąć zmarszczki i odmłodzić o 20 lat

Tworzy spektakularne makijaże. Potrafi usunąć zmarszczki i odmłodzić o 20 lat

Tworzy spektakularne makijaże
Tworzy spektakularne makijaże
Źródło zdjęć: © Instagram | @anar_agakishiev
Aleksandra Lewandowska
25.11.2021 13:44

37-letni Anar Agakishiev z Azerbejdżanu nazywany jest przez swoje klientki mistrzem charakteryzacji. Za pomocą makijażu potrafi zrobić dosłownie wszystko - od usunięcia zmarszczek po zakrycie przebarwień, a nawet blizn po oparzeniach. Jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,4 mln osób.

Makijażysta gwiazd, stylista fryzur, konsultant kosmetyczny - tak opisuje siebie na swoim profilu na Instagramie Anar Agakishiev z Azerbejdżanu, czyli mistrz charakteryzacji, który swoimi kolejnymi dziełami na twarzy i włosach, zachwyca nie tylko klientki, ale także użytkowniczki Instagrama. W mediach społecznościowych obserwuje go już ponad 1,4 mln osób, co nie powinno być dla nikogo zdziwieniem, bo 37-latek ma wyjątkowy talent.

Tworzy spektakularne makijaże

Anar Agakishiev potrafi za pomocą makijażu pozbyć się zmarszczek i odmłodzić klientkę o 20 lat. Dowód? Jeden z jego postów opublikowanych na Instagramie, na którym pokazał, jak wyglądał efekt końcowy makijażu wykonanego na starszej kobiecie. Internauci dosłownie przecierają oczy ze zdziwienia, że na zdjęciach porównawczych widnieje ta sama osoba. Twierdzą, że na pierwszy rzut powiedzieliby, że kobieta odwiedziła raczej chirurga plastycznego, a nie makijażystę i stylistę fryzur.

Przebarwienia i blizny to nie problem

Choć usunięcie zmarszczek i odmłodzenie skóry z pewnością należą do kluczowych talentów 37-letniego makijażysty, Anar Agakishiev potrafi także zakryć przebarwienia i blizny, które zostały spowodowane poparzeniami i życiowymi tragediami. To również zaprezentował na swoim profilu na Instagramie, a każdy z tych postów zyskał prawie 20 tys. polubień od jego fanów.

"Dziękuję za to, że pomagasz kobietom odzyskać ich piękno i pewność siebie. Widziałam twoje prace na YouTubie, jesteś aniołem!", "Jesteś prawdziwym artystą", "Nie mogę się napatrzeć na twoje makijaże", "Jak ty to robisz?", "Ogromne brawa dla ciebie!" - czytamy w komentarzach pod postami Anara Agakishieva na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta