ModaUbrana w sieć rybacką? Patricia Kazadi rewitalizuje modowy koszmarek

Ubrana w sieć rybacką? Patricia Kazadi rewitalizuje modowy koszmarek

Patricia Kazadi postawiła na trend, który budzi kontrowersje
Patricia Kazadi postawiła na trend, który budzi kontrowersje
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

07.10.2022 11:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewnie większość obstawiałaby, że ten trend zakończy swoją karierę w momencie "milenijnej pluskwy". A jednak powrócił. Być może na potrzeby dobrego postu lub pięciominutowej sensacji, ale znów jest na językach.

Na profilu Patricii Kazadi pojawiło się tajemnicze zdjęcie, które wywołało salwę "ochów" i "achów". Gwiazda poinformowała obserwatorów o swojej najnowszej kolaboracji z Ten Typ Mes. Jednak to nie muzyka przykuła całą uwagę, ale top, w którym pojawiła się Kazadi. Gwiazda już dawno nie pokazywała się światu w tak odważnym i kobiecym wydaniu. Chociaż top nie sprawdzi się, ani na zakupach w warzywniaku, ani na niedzielnym obiedzie u teściowej – to wygląda jak awangardowe dzieło sztuki, które czeka na tę jedną, wyjątkową okazję, aby wyjść z szafy i znaleźć się w samym centrum uwagi.

Kazadi wychodzi z cienia

Moda lubi prowokować i przekraczać granice, a tym samym bywa jak "zakazane jabłko", które wystawia na próbę naszą powściągliwość. W tym sezonie projektanci na pierwszy plan wysunęli efektowne bluzki, które święciły triumfy już pod koniec lat 90. Dobrze pamiętamy je z teledysków muzyki R&B, a tym bardziej ze słynnej okładki albumu Beyonce.

Najwyraźniej ta sama melodia gra w duszy Patricii Kazadi, która ubrała bluzkę z połyskującymi akcentami. Model przypomina trochę sieć rybacką. Kojarzy się również z szafą lubującej się w blichtrze diwy. Z drugiej strony ma w sobie coś niepokornego i charakterystycznego dla zbuntowanych ulic Londynu i artystycznego Soho. Gwiazda słusznie zestawiła bluzkę ze skórzaną i zabudowaną kurtką z kołnierzykiem, co stworzyło przyjemny dla oka balans pomiędzy klasyką, a awangardą.

W takim wydaniu Patricia Kazadi ogłosiła swoją nową kolaborację muzyczną 
Instagram/kazadi_official
W takim wydaniu Patricia Kazadi ogłosiła swoją nową kolaborację muzyczną Instagram/kazadi_official© Instagram.com | Instagram

Ekshibicjonistyczne trendy

Po top z "diamentami" sięgnęła nie tylko Patricia Kazadi, ale ostatnio można było zauważyć podobny model na Annie Lewandowskiej. Zaś jeszcze wcześniej dał o sobie znać na Instagramie Chiary Ferragni. Można mieć wrażenie, że ten mocno odrealniony projekt został stworzony jedynie na potrzeby zrobienia dobrego i budzącego zaangażowanie zdjęcia. A w tej akurat roli spisuje się na medal.

Najsławniejsza blogerka na świecie uwielbia odważne trendy, które balansują na granicy kiczu
Instagram/chiaraferragni
Najsławniejsza blogerka na świecie uwielbia odważne trendy, które balansują na granicy kiczu Instagram/chiaraferragni© Instagram.com | Instagram

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także