Ukrywali rozwód przez 2 lata. Wreszcie potwierdziła

Ukrywali rozwód przez 2 lata. Wreszcie potwierdziła

Kamilla Baar opowiedziała o drugim rozwodzie
Kamilla Baar opowiedziała o drugim rozwodzie
Źródło zdjęć: © AKPA
05.01.2024 12:22, aktualizacja: 05.01.2024 13:26

Kamilla Baar przyznała, że ma za sobą drugi rozwód. Aktorka znana z serialu "Na dobre i na złe" w najnowszym wywiadzie zdradziła też, że jest szczęśliwie zakochana.

Kamilla Baar ponad dwie dekady temu po raz pierwszy stanęła przed kamerą na planie telewizyjnego spektaklu "Oszuści". Następnie wcieliła się m.in. w postać Magdy w komedii sensacyjnej "Vinci" Juliusza Machulskiego. Grała też u Patryka Vegi w filmie "Służby specjalne". Największą rozpoznawalność zyskała, wcielając się w dr Hanę Goldberg w serialu "Na dobre i na złe".

W nowym wywiadzie aktorka przyznała, że przez dwa lata ukrywała rozwód. Teraz jednak opowiedziała, jak czuje się po zakończeniu drugiego małżeństwa, a także czy planuje kolejny ślub.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kamilla Baar potwierdziła plotki o rozwodzie

Chociaż aktorka rzadko kiedy porusza w mediach temat swojego życia prywatnego, to w ostatnim wywiadzie dla "Zwierciadła" postanowiła zrobić wyjątek. W 2005 roku wyszła za aktora Wojciecha Solarza. Związek przetrwał cztery lata, a następnie artystka związała się z Wojciechem Błachem, z którym ma syna Brunona. W 2015 roku ponownie wyszła za mąż, tym razem za adwokata Piotra Kochańskiego. 

"Rozwiodłam się dwa lata temu i na pewno mocno wpłynęło to na moje życie. Ale nie noszę w sobie żalu"- wyznała w "Zwierciadle".

Zdradziła czy planuje kolejny ślub

W rozmowie ze "Zwierciadłem" aktorka opowiedziała, że wywodzi się z rodziny pełnej miłości, a jej rodzice niedawno świętowali 44. rocznicę ślubu. Baar również pragnęła trwałego związku.

"Marzyłam o miłości romantycznej, bo miałam taki wzór. Teraz wiem, jakie to trudne. Na powodzenie związku wpływa wiele składowych, ale jedna umiejętność wydaje mi się szczególnie cenna - odpuszczanie" - dodała.

Kamilla Baar tłumaczyła również, jakie ma relację ze znanym z "Na Wspólnej" Wojciechem Błachem, który jest ojcem jej dziecka. 

"Dbam o wszystkie relacje i te trudne, i te karmiące. Jak mogę na przykład nie mieć dobrej relacji z tatą mojego syna? Oczywiście zdarzają nam się różnice zdań, ale szanujemy się i ufamy, że zawsze chodzi nam o dobro dziecka" - stwierdziła.
Wojciech Błach i Kamilla Baar w 2012 roku
Wojciech Błach i Kamilla Baar w 2012 roku© AKPA | AKPA

Aktorka przyznała, że doświadczenia z poprzednich dwóch małżeństw i wieloletniego związku sprawiły, że nie planuje kolejnego ślubu. 

"Na pewno nie wezmę już ślubu. To jedyne moje postanowienie. Moje wszystkie związki z mężczyznami dużo mnie nauczyły o mnie samej. Ulepszam zatem swój charakter, wierzę w samodoskonalenie" - dodała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta