GwiazdyUla z "M jak miłość" zmieniła się nie do poznania. Wyrosła na piękną kobietę

Ula z "M jak miłość" zmieniła się nie do poznania. Wyrosła na piękną kobietę

Iga Krefft
Iga Krefft

29.03.2021 20:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iga Krefft od 14 lat występuje w najpopularniejszym polskim serialu "M jak miłość". Aż trudno uwierzyć, jak bardzo zmieniła się od początku kariery w mediach. Dziś jest piękną 26-letnią kobietą i nie przypomina siebie sprzed lat.

Iga Krefft podbiła serca Polaków rolą rudowłosej, skrytej i skromnej dziewczynki z domu dziecka, którą pokochali i adoptowali Hanka i Marek Mostowiakowie. Ula zamieszkała razem z nimi w domu w Grabinie. Tam wychowywała się wraz z Natalką - również adoptowaną córką, Mateuszem - biologicznym synem Hanki i Marka oraz z dziadkami Lucjanem i Barbarą.

Młoda gwiazda dołączyła do obsady "M jak miłość" w 2007 roku, gdy miała 12 lat. Choć wielu aktorów zakończyło swoją przygodę z serialem i odeszło - m.in. Kacper Kuszewski, Małgorzata Kożuchowska, Marcjanna Lelek czy Tamara Arciuch - to Krefft wstępuje w "Emce" do dziś. Wątek jej bohaterki wciąż jest rozbudowywany i obecnie jest jednym z kluczowych w całej fabule telenoweli.

Jak dziś wygląda Iga Krefft?

Krefft bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Wydoroślała, stała się bardziej dojrzała i kobieca. Jest nie tylko aktorką znaną z "M jak miłość" ale i cenioną wokalistką. Kariera muzyczna, która na dobre rozpoczęła się w 2016 roku, jest dla niej priorytetem.

Iga na scenie występuje pod pseudonimem artystycznym Ofelia. Grała koncerty w ramach festiwalu Sofar Sounds, występowała jako support zespołu BeMy. W 2018 zagrała koncert na miejskiej scenie na Open'erze - jednym z najpopularniejszych muzycznych festiwali w Polsce. Zaś w 2019 roku wydała debiutancką płytę o tym samym tytule.

Na jej profilu na Instagramie fani "M jak miłość" mogą podziwiać, na jaką piękną kobietę wyrosła Iga Krefft. W mediach społecznościowych pokazuje jak wygląda bez charakteryzacji, w naturalnym wydaniu. W życiu prywatnym młoda aktorka zupełnie nie przypomina swojej bohaterki z "Emki".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)