Usiadła na kanapie i pozowała do zdjęć. Tak ubrała się do "PnŚ"

Usiadła na kanapie i pozowała do zdjęć. Tak ubrała się do "PnŚ"

Małgorzata Opczowska na planie programu "Pytanie na śniadanie"
Małgorzata Opczowska na planie programu "Pytanie na śniadanie"
Źródło zdjęć: © FORUM
24.10.2023 14:42

Wtorkowy poranek w "PnŚ" należał do Małgorzaty Opczowskiej, która pokazała się na planie w iście jesiennej stylizacji. Szczególną uwagę zwróciłyśmy na sweterek z warkoczowym splotem. To świetny wybór na chłodniejsze dni.

Małgorzata Opczowska jest jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie", która cieszy się dużą sympatią widzów. Na planie śniadaniówki zazwyczaj pokazuje się w minimalistycznych stylizacjach w stonowanych barwach, które są inspiracją dla wielu kobiet. Ale wieczorową porą lubi eksperymentować z modą. Cekiny, wycięcia i intensywne kolory to jedne z cech stylu gwiazdy TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Opczowska na planie "PnŚ"

We wtorkowy poranek zasiadła na kanapie wraz z Robertem Koszuckim i poprowadziła "Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska zaprezentowała się w jesiennej stylizacji, którą z łatwością można odtworzyć. Wełniany sweter zestawiła z kremową spódnicą w wersji midi. Ołówkowy krój podkreślił jej nienaganną sylwetkę.

Małgorzata Opczowska w beżowym sweterku
Małgorzata Opczowska w beżowym sweterku© FORUM

Pierwsze skrzypce w stylizacji Małgorzaty Opczowskiej niewątpliwie zagrał beżowy sweter o grubym splocie, od którego trudno oderwać wzrok. Całą uwagę skradły bufiaste rękawy, które świetnie wyglądały w połączeniu z obcisłą spódnicą. Dopełnieniem looku prowadzącej "PnŚ" był warkocz w formie korony — trzeba przyznać, że korespondował z plecionkami, które gościły na swetrze.

Małgorzata Opczowska w modnym sweterku
Małgorzata Opczowska w modnym sweterku© FORUM

Najgorętsze połączenie tego sezonu

Małgorzata Opczowska połączyła elegancję i wygodę w jednym, decydując się na najmodniejsze połączenie tej jesieni, czyli sweter i spódnicę. Luźna "góra" świetnie wyglądała w zestawieniu z dopasowanym "dołem" stylizacji. Całość uzupełniały beżowe szpilki, które optycznie wydłużyły nogi. Nic dodać, nic ująć. Gwiazda TVP obroniła ten look na piątkę z plusem!

Małgorzata Opczowska w modnej stylizacji
Małgorzata Opczowska w modnej stylizacji© FORUM

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!