Uważaj na ten znak zodiaku. To urodzony drań

Uważaj na ten znak zodiaku. To urodzony drań

Ten znak zodiaku może okazać się draniem
Ten znak zodiaku może okazać się draniem
Źródło zdjęć: © Getty Images | G-Stock
16.11.2022 21:36, aktualizacja: 16.11.2022 22:06

Astrologia doskonale wie, jakie charakterystyczne cechy mają poszczególne znaki zodiaku. Jak się okazuje, na jeden z nich szczególnie trzeba uważać, bo może okazać się niezłym draniem. Przed wejściem w związek koniecznie sprawdź, czy twój partner nie jest spod tego znaku.

Niektóre znaki zodiaku bez problemu tworzą relacje, innym nie przychodzi to z taką łatwością. Co więcej, nie robią nic, żeby tę sytuację zmienić. Mowa o wodnikach. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku bywają niezłymi draniami.

Wodnik to prawdziwy drań

Chociaż wodniki z reguły są są ciekawe świata i uzdolnione, posiadają też cechy, które nie zawsze oceniane są jako te pozytywne. Jeżeli wierzyć astrologii, wodnik to nie najlepszy kandydat na męża. Z pozoru jest wrażliwym marzycielem, który przyciąga wiele kobiet. Niestety wrażliwość wodnika ogranicza się tylko do niego samego. Nie potrafi współczuć nawet własnej partnerce, o ile taką będzie miał.

Mężczyźni, którzy są wodnikami nie szukają stałych związków, nie mówiąc już o małżeństwie. Nieustannie poszukują nowych wrażeń, bo bardzo łatwo się nudzą. Na początku będzie adorować kobietę, bo ta będzie dla niego wyzwaniem i inspiracją, ale z czasem porzuci ją dla nowego podboju. Niestety także wierność nie jest mocną stroną wodnika. Wchodząc więc w związek z wodnikiem zastanów się dwa razy.

Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Zodiakalne wodniki rodzą się pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego. To ludzie, dla których najważniejsza jest wolność i niezależność. Kiedy czują, że je tracą - uciekają. Wodniki to myśliciele, wizjonerzy i wynalazcy. Zodiakalny wodnik jest uparty i konsekwentny. Jeżeli coś mu się nie podoba, od razu o tym komunikuje. Podobnie w przypadku sytuacji towarzyskich. W momencie, w którym będzie znudzony, po prostu wyjdzie.

Wodniki są inteligentne i słyną z nieszablonowego myślenia. Nie lubią narzucanych reguł, bo czują wówczas, że tracą wolność. Żywiołem wodników jest powietrze.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta