Trwa ładowanie...
da7t6t3

Weronika Rosati potwierdza rozstanie. "Dla niej to szczególnie bolesne"

Jedna z gazet poinformowała, że Weronika Rosati nie jest już w związku z ortopedą Robertem Śmigielskim. Jej menadżerka odniosła się do tych rewelacji, wydając oficjalne oświadczenie. A jeszcze parę godzin wcześniej czytaliśmy, jak tłumaczy partnera w kwestiach opieki nad dzieckiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati nie jest już z ojcem swojego dziecka
Weronika Rosati nie jest już z ojcem swojego dziecka (ONS.pl)
da7t6t3

Publikacja tabloidu zmusiła aktorkę do reakcji. Redakcja "Party.pl" otrzymała oświadczenie aktorki.

"Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne, ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i jak każda mama marzyła o tym, by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Eli" - napisała Gabriela Piekarniak, menadżerka Weroniki Rosati.

Piekarniak dodała, że w tej chwili gwieździe zależy na spokoju córki. "Sprawy rodzinne chcą zachować wyłącznie dla siebie. Bardzo proszę wszystkich o uszanowanie tej prośby" – podkreślono w oświadczeniu.

da7t6t3

Informacja o rozstaniu Rosati i Śmigielskiego może dziwić ze względu na jej wypowiedź w magazynie "Viva", który dziś rano trafił do sprzedaży. Aktorka pytana o pomoc ze strony partnera w opiece nad córką, broni go: - To nie jest łatwe z uwagi na jego wymagającą pracę i inne zobowiązania.
W wywiadzie wspomina również o tym, jak zmieniło się jej życie, po przyjściu córki na świat: – Uważam, że to jest jedyny człowiek w moim życiu, który mnie ujarzmił. Poskromił i ujarzmił całkowicie. Ujarzmiła mnie swoją miłością, osobowością.

WYWIAD DLA "VIVY":

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

da7t6t3

da7t6t3

da7t6t3
da7t6t3