ycipk-13e72z

Weronika Rosati przegrała walkę o alimenty. Robert Śmigielski tryumfuje

Weronika Rosati i Robert Śmigielski od dłuższego czasu toczą boje na sądowej wokandzie. Ostatnia rozprawa dotyczyła kwoty, jaką miał płacić ortopeda w ramach alimentów. Sąd przychylił się do wniosku Roberta Śmigielskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati miała domagać się 22 tysięcy złotych, czemu sama zaprzeczała
Weronika Rosati miała domagać się 22 tysięcy złotych, czemu sama zaprzeczała (ONS.pl)
ycipk-13e72z

Związek Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego zakończył się głośnym skandalem. Para obrzuca się nawzajem oskarżeniami. Ostatnia ich rozprawa dotyczyła alimentów, jakie ma płacić ortopeda na swoją córkę Elizabeth. Aktorka miała żądać 22 tysięcy złotych, czemu stanowczo zaprzeczyła, a wysokość kwoty nazwała "kosmiczną". Śmigielski przekonywał jednak, że ma dowód w sprawie.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski - rozprawa o alimenty

Według "Super Expressu" sąd rodzinny w Warszawie przychylił się do wniosku Roberta Śmigielskiego o ustalenie alimentów w kwocie 4 tys. zł. Głos w sprawie zabrała również adwokatka ortopedy, wygłaszając oświadczenie: "W imieniu pana Roberta Śmigielskiego, co do decyzji sądu w sprawie o alimenty, niniejszym wskazuję, że ponieważ to zobowiązany pan Śmigielski domagał się ustalenia wysokości alimentów – do czego nie był zobowiązany – a matka Weronika Rosati w imieniu córki nie zgłosiła w sposób prawidłowy żądania w tym zakresie, w rezultacie sąd nie określił wysokości obowiązku alimentacyjnego" – czytamy.

ycipk-13e72z

Kamila Zagórska dodała w oświadczeniu, że Robert Śmigielski będzie dobrowolnie łożył na utrzymanie córki kwotę 4 tys. zł miesięcznie – tak, jak robił to do tej pory.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak długo po rozstaniu się cierpi? Maria Rotkiel mówi jasno

ycipk-13e72z
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-13e72z

ycipk-13e72z
ycipk-13e72z